Za dwa miesiące zespół „Bramy" wprowadzi się do nowej siedziby na Rampie. Przez teatr przewinęło się już blisko tysiąc wolontariuszy. Najdalsze kraje, z których przyjeżdżali to USA czy Wenezuela. Otwarcie Rampy Kultura planowane jest na 6. listopada, Brama przygotowuje specjalny spektakl.
Pożegnanie „Bramy" z amfiteatrem
Po blisko 9 latach na scenie amfiteatru Teatr Brama zorganizował ostatni koncert. Wystąpili artyści, kapela teatru, przyjaciele Bramy. Na koncert przyjechali dawni wolontariusze teatru z zagranicy.
- Tomasz Chaciński
- 11.09.2020 14:29 (aktualizacja 30.09.2023 22:06)

Autor: Tomasz Chaciński
Data dodania:
11.09.2020 14:29
Temperatura: 27°C Miasto: Szczecin
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 3 km/h
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kierowca
Treść komentarza: Jak można tak traktować ludzi żeby na parking nie
Można było wjechać bo Agatowska sobie bramownice wymyśliła - w końcu jakoś sukces :)))))
Data dodania komentarza: 1.06.2026, 15:21
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska
Autor komentarza: Tadeusz
Treść komentarza: Postawić bramownice najlepiej przed wjazdem do tunelu i na granicach .... problem z głowy a i przed promami - Tego by Bareja nie wymyślił.
Data dodania komentarza: 25.05.2026, 22:31
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie – Jarosław Włodarczyk oraz Karolina Romańska
T
Autor komentarza: wydawca ZTV
Treść komentarza: Mistrzostwa były transmitowane na żywo - zapraszam na nasz profil społecznościowy Facebook i YouTube.
Data dodania komentarza: 29.04.2026, 22:18
Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025
Autor komentarza: Poszukiwacz
Treść komentarza: Jest gdzieś wideo z mistrzostw?
Data dodania komentarza: 28.04.2026, 20:12
Źródło komentarza: Uroczyste otwarcie Pucharu Polski w Karate Kyokushin – Świnoujście 2025
Autor komentarza: nauczycielka
Treść komentarza: Pamiętam Panią Dorotę jeszcze ze szkoły średniej. To niesamowicie inteligentna osoba, posiadająca bardzo szeroki zakres wiedzy z wielu dziedzin. Najlepsza radna jaka kiedykolwiek zasiadała w RM Świnoujścia.
Data dodania komentarza: 16.04.2026, 16:00
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska i Roman Momot
T
Autor komentarza: Leo
Treść komentarza: Wydaje mi się , że powinna być dwukadencyjność również dla radnych. Panowie widać, że są chyba już zmęczeni a już na pewno nieprzygotowani i ślizgają się po tematach. Takie gadanie dla gadania. Może redakcja wyśle im wcześniej pytania, aby się przygotowali...
Data dodania komentarza: 2.04.2026, 19:17
Źródło komentarza: Rozmowy na czasie - Sławomir Nowicki i Leszek Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze