Wielka inwestycja drogowa w Karsiborze

  • 21.09.2020, 13:46 (aktualizacja 21.09.2020, 18:12)
  • Leszek Wątkowski
Wielka inwestycja drogowa w Karsiborze ZTV Świnoujście
W poniedziałek, 21 września br. w sali Urzędu Miejskiego w Świnoujściu, Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia, Józef Tadeusz Szykuć prezes Zarządu firmy Met-Instal z Miękowa i Małgorzata Bogdał prezes Zarządu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu podpisał umowę na przebudowę głównej ulicy dzielnicy Karsibór-1 Maja.

Pod przebudowywaną jezdnią licząca ponad trzy kilometry, ułożone zostaną rury odprowadzające nieczystości i rury do budowanego w przyszłości wodociągu. Ulica po przebudowie zyska również ciąg rowerowo-pieszy, kanalizację burzową i nowe energooszczędne oświetlenie. Komisja przetargowa do wykonania tego przedsięwzięcia wyłoniła firmę "Met-Instal" z miejscowości Miękowo koło Goleniowa. Inwestycja drogowa wykonana zostanie za 35 mln 584 tys. złotych i powinna zakończyć się po 20 miesiącach od chwili przekazania placu budowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 22.09.2020, 14:20
Miejmy nadzieję, że obędzie się bez większych utrudnień i problemów w trakcie budowy, bo nie wiadomo co w ziemi się znajdzie, i nie będzie trzeba przedłużać terminów realizacji.
Marzena
Marzena 21.09.2020, 19:16
Mam tylko nadzieję, że ta mała firma z Miękowa za olbrzymie pieniądze wykona robotę właściwie w Karsiborzu i nie trzeba będzie na ich skończenie czekać w nieskończoność, jak tych na promenadzie.

Pozostałe