Razem od ponad 18 262 dni!

  • 23.09.2020, 13:19 (aktualizacja 23.09.2020, 15:46)
  • Leszek Wątkowski
Razem od ponad 18 262 dni! ZTV Nowogard
We wtorek, 22 września br. w największej Sali restauracji Przystań w Nowogardzie odbyła się niecodzienna uroczystość uhonorowania ponad 20 małżeńskich par, które razem w małżeńskim związku przeżyły 50 lat i w bieżącym roku obchodzą jubileusz Złotych Godów.

Na uroczyste spotkanie, obok wzruszonych jubilatów  przybył burmistrz Nowogardu Robert Czapla, który wraz ze swoim zastępcą Krzysztofem Kolibskim pełnili rolę gospodarzy.  Złoci jubilaci odznaczeni zostali medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, nadanymi przez prezydenta RP, okolicznościowymi bukietami i specjalnym listem gratulacyjnym od nowogardzkiego samorządu. Przed rozpoczęciem uroczystości rozmawialiśmy chwilę z jubilatami;  Państwem: Alfredą i Bogdanem Cieślakowskimi, Celiną i Wiesławem Olewickimi oraz Krystyną i Władysławem Wróbel, którzy wspominali te pierwsze dni które zdecydowały o dalszej wspólnej małżeńskiej drodze. Kolejna podobna uroczystość zapowiedziana została dla kolejnych 20 złotych par, już w najbliższy czwartek, 24 września br.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
B.M.
B.M. 23.09.2020, 19:39
Wzruszająca i piękna uroczystość. dziękujemy Panu Burmistrzowi Robertowi Czapli za pamięć i miłe życzenia

Pozostałe