Raport 140

  • 23.09.2020, 15:19 (aktualizacja 23.09.2020, 17:30)
  • Leszek Wątkowski
Raport 140 ZTV Świnoujście
Gościem programu był Dariusz Wieczorek poseł na Sejm RP IX kadencji oraz sekretarz Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewica.

Przewodniczący Nowej Lewicy w województwie zachodniopomorskim, we wtorek, 22 września br. przed Ministerstwem Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w Warszawie, wraz ze związkowcami z centrali OPZZ uczestniczył w demonstracji przeciwko likwidacji zakładu Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu. Minister Marek Gróbarczyk ani też nikt z resoru nie przyjął delegacji związkowców.  Czy milczenie decydentów w Warszawie i zarządzie MSR Gryfia w Szczecinie oznacza, że decyzja w sprawie likwidacji już zapadła?

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
odnowiciel
odnowiciel 24.09.2020, 07:56
Utworzenie Morskiego Parku Przemysłowego w Świnoujściu w pomyśle duetu Geblewicz-Żmurkiewicz może byłoby szansą dla MSR w Świnoujściu gdyby poważnie ktoś do tego podszedł przed rokiem 2013, kiedy jakiś pajac z Warszawy nie wymyślił konsolidacji i pożenił bankruta Gryfię z prosperującą na rynku usług remontówkę w Świnoujściu. Teraz panowie uzdrawiacze jest już po obiedzie!
Merkury
Merkury 23.09.2020, 19:32
Dziwne w tym wszystkim jest milczenie prezesa MSR Gryfia, czy kogoś z zarządu dotyczące dalszych działań stoczni czy podjętych decyzji, czyżby taka informacja nie należała się załodze stoczni?
Janosik
Janosik 23.09.2020, 19:11
W rządzie trwa teraz partyjny podział łupów. Pewnie cieniuchno wygląda łup w postaci Gryfii bo nikt sie o nią nie bije i upomina
Jaworski
Jaworski 23.09.2020, 17:48
Śledzę Państwa programy i wypowiedzi polityków dot. MSR w Świnoujściu i już teraz mogę niemal z pewnością stwierdzić, że po zakładzie w Świnoujściu jest pozamiatane.Na walnym zarząd w Szczecinie podjął uchwałę o zbyciu postoczniowych terenów w Świnoujściu, prezes Zaręba podpisał umowę na budowę doku dla MSR Szczecin przez Stocznię Szczecińską, teraz minister Gróbarczyk nie raczył przyjąć w Warszawie delegacji związkowców. O czym to wszystko świadczy??? Obym się mylił!
Observer
Observer 23.09.2020, 17:27
Ma pan rację panie pośle mówiąc, że minister Gróbarczyk ma teraz ważniejsze sprawy na głowie jak jakąś malutką stocznię w zachodniopomorskim. Teraz walka idzie o rząd, apanaże dla znajomków i najbliższych i oczywiście o Ziobrę, by się do końca nie pogniewał i nie rozwalił rządu.

Pozostałe