Nowogard. Przez 50-lat na dobre i na złe...

  • 25.09.2020, 13:30 (aktualizacja 25.09.2020, 16:54)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Przez 50-lat na dobre i na złe... ZTV Nowogard
Zapewne takie jak ta uroczystości długo pozostają w pamięci uczestniczących w nich małżeńskich par, ze stażem wspólnych 50 lat. W czwartek, 24 września br. kolejne 20 małżeńskich par z Miasta i Gminy Nowogard, obchodzących Złote Gody zaprosił na spotkanie burmistrz Nowogardu Robert Czapla, który w tym dniu pełnił rolę gospodarza uroczystości.

Czcigodni Jubilaci, Państwo; Maria i Antoni Szoła, Franciszka i Jan Sitarz i Państwo Krystyna i Zygmunt Zięciak, doskonale pamiętają szczegóły poznania się i ważniejsze fakty z przed 50 lat... Złotych Jubilatów i władze samorządowe przywitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Nowogardzie Mariola Tyrcha. Chwilę później odbyła się prezentacja jubilatów i wręczenie nadanych przez prezydenta RP medali Za długoletnie pożycie małżeńskie. Był też Marsz Mendelsona i odśpiewane gromkie Sto lat! wszystkim jubilatom.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe