Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 02.10.2020, 14:05 (aktualizacja 05.10.2020, 09:06)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
Zapraszamy do nowego wydania Samorządowego Programu Informacyjnego z udziałem zastępcy burmistrza Miasta i Gminy Goleniów Henryka Zajko.

Od kilku dni na zmienionych ponownie zasadach funkcjonuje Urząd Miasta i Gminy Goleniów. Interesanci w wielu sprawach obsługiwani są przez wyznaczonych urzędników w holu urzędu. Klaruje się sprawa dotycząca utrzymania porządku i wywozu nieczystości z Gminy i Miasta Goleniów, prawdopodobnie nowe zasady i nowe ceny obowiązywać zaczną mieszkańców od pierwszych dni nowego roku. Samorząd Goleniowa przystąpił do opracowania założeń nowego budżetu gminy na rok 2021. Na jak dużo będzie mógł sobie pozwolić w tym budżecie burmistrz, np. przy planowaniu choćby nowych inwestycji? Jest też dobra wiadomość dla wielu rodzin zamieszkujących budynek przy ul. Tadeusza Kościuszki 3 w Goleniowie, wielomiesięczne przepychanki dotyczące choćby zabezpieczenia technicznego budynku, powinny w niedługim czasie zostać załatwione i rozwiązane po myśli lokatorów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe