Rozmowy na czasie

  • 05.10.2020, 12:29 (aktualizacja 05.10.2020, 12:33)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
W jesiennej ramówce Telewizji Zachodniopomorskiej powracamy do popularnej audycji Rozmowy na czasie, z udziałem zaproszonych do studia gości: radnych Rady Miasta, Stowarzyszeń i Organizacji pozarządowych.

Niestety ze względu na panującą ciągle pandemię Covid-19, do udziału w programie zmuszeni jesteśmy zapraszać ograniczoną liczbę gości. W pierwszym powakacyjnym programie udział wzięli radni: Agnieszka Rachtan (PO) i radny Sławomir Nowicki (GM.CN.) Radni m.in. dokonali podsumowania minionych wakacji na wyspach i wypowiedzieli się w sprawie Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok i czynnego udziału w nim niektórych radnych z Rady Miasta. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zorientowany
zorientowany 07.10.2020, 18:33
bełkot, uszy więdną od słuchania tych banałów
Radek
Radek 06.10.2020, 20:32
Niestety ale większość tzw. pomysłów jest plagiatem z innych miast. Żenada
Mieczysław Fado
Mieczysław Fado 05.10.2020, 23:47
O ile dobrze pamietam to Pani Agnieszka Rachtan współpracowała z Nowoczesna tak jak Pani Konkolewska ,która otrzymała mandat wchodząc z listy GM i nie ma co ukrywać ..była mocny wzmocnieniem dla GM .. ustępując , dała miejsce Pani Dorocie ,której już nie ma ani w RM ani w życiu GM... Absolutnie startując z listy GM Pani Agnieszka Rachta nie myślała o fakcie ,ze zasiądzie w RM tej kadencji.
Dobrze aby potencjał i zapał Pani radnej nie został zmarnowany , a to że GM widzi fakt konkurencji ze strony KO to bardzo dobrze!
Lans lokalny GM został już dawno rozpoznany w lewobrzeżnej części miasta .. a radny Nowicki.. no co on ma biedny zrobić?? Klubu nie ma , jest absolutnym klakierem tego co robi PJŻ oraz BM I PS... dla bycia szefem komisju budzetowej zrobi wszystko, wchodzi w głupie polemiki z Borowskim i nawet chyba nie zarejestrował ,że Borowski się zmienił i że jest merytorycznym radnym a nie chłopczykiem ,który ma 30 lat i zsiada w RM tak jak radna z SLD ktorej nazwiska nie pamietam ...
Pan red.Leszek może zapyta o coś co już coraz głośniej się mówi... zmianach w BO i osobnym
sposobie finansowania szpitala... dwa : zapyta P Sujkę co robią jego podwadni w kwestii wyposażania placówek oświatowych np... w place zabaw??
Kulfon
Kulfon 05.10.2020, 17:21
Waścicieli bazy noclegowej i szeroko pojętej branży gastronomiczne nie ma co pytać o letni sezon, bo odpowiedź jest od wielu lat niezmienna. Panie słabo, ledwo na podatki i opłaty zarobiłem jeszcze trochę i musiał bym do interesu dokładać. Czyżbym się mylił???
Eva
Eva 05.10.2020, 16:16
Noooo, wreszcie, brakowało mi tego programu i przede wszystkim moich ulubieńców i wybrańców - radnych, którzy zazwyczaj dysponują dwoma obliczami. Tymi oficjalnymi na naradach w urzędzie i tymi dla oglądaczy:) Zawsze mam dylemat, które są prawdziwe?
oko
oko 05.10.2020, 13:41
Radna Rachtan- bardzo udany debiut - spokojna, merytoryczna, przyjemnie się słucha.
widziały gały, gdzie startowały
widziały gały, gdzie startowały 05.10.2020, 16:28
Anielskim spokojem popisał się w programie Sławomir Nowicki, że nie wygarnął, co o tym sądzi, że do niedawna koleżanka radna Agnieszka R. (startowała z listy Grupy Morskiej do rady miejskiej) zamiast zasiąść na stolcu po radnej Dorocie Mikulskiej, zawędrowała do...... PełO !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.10.2020, 23:36
Wiadomo jaki pan Nowicki jest też bym wolał nawet iść do Pisu niż do GM

Pozostałe