Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 09.10.2020, 16:01 (aktualizacja 09.10.2020, 17:55)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
W programie realizowanym z nowogardzkiego ratusza wystąpiła tym razem Ewa Brzychcy rzecznik prasowa burmistrza Nowogardu

W Samorządowym Programie Informacyjnym rzecznik prasowa powiedziała m.in. o realizacji zadań związanych z wymianą starych pieców na nowe i tym samym włączenie się do Ogólnopolskiego Programu „Czyste Powietrze”. Gmina i Miasto Nowogard czynnie i skutecznie włączyło się do tegorocznej akcji ekologicznej Sprzątanie Świata – Polska. Śmiało można stwierdzić, że Nowogard na każdym kroku i w ramach finansowych możliwości pozyskiwanych ze środków zewnętrznych jak i budżetu Gminy udziela znaczącego wsparcia dla służby zdrowia, placówek edukacyjnych i jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Dodatkowo ruszył program leczenia stomatologicznego zębów dla uczniów szkół podstawowych i II Liceum Ogólnokształcącego, podpisana została stosowna umowa z dwoma gabinetami stomatologicznymi, która obowiązywać będzie do końca sierpnia przyszłego roku. W programie nie zabrakło informacji o remontach i inwestycjach planowanych i prowadzonych na terenie Gminy i Miasta Nowogard.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Myszowaty
Myszowaty 09.10.2020, 21:35
Co jest ważniejsze, urok i wdzięk? Czy może informacja?
Mateo
Mateo 09.10.2020, 20:11
Widzę, że pan Burmistrz Czapla nie żałuje sobie... Miło zawiesić oko, teraz obejrzę jeszcze raz i posłucham o czym mówiła pani wodnik:))

Pozostałe