Tallboy – Uwaga! specjalna konferencja prasowa / Aktualizacja - godz. 14.44 /

  • 13.10.2020, 12:04 (aktualizacja 13.10.2020, 15:34)
  • Leszek Wątkowski
Tallboy – Uwaga! specjalna konferencja prasowa / Aktualizacja - godz. 14.44 / ZTV Świnoujście
We wtorek, 13 października br. o godzinie 11.30 przez Wydział Zarządzania Kryzysowego zwołana została specjalna konferencja prasowa dotycząca przyśpieszenia działań grupy minerów 8 FOW w sprawie neutralizacji bomby lotniczej Tallboy w Kanale Piastowskim.

W konferencji udział wzięli: Paweł Rodzoś dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz i kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski rzecznik prasowy 8FOW. KOLEJNA KONFERENCJA PRASOWA ZAPOWIEDZIANA ZOSTAŁA OKOŁO GODZINY 14.00.  o GODZINIE 14.44 RZECZNIK PRASOWY DOWÓDCY 8 FOW KMDR PPOR. GRZEGORZ LEWANDOWSKI PISAŁ: SZANOWNI PAŃSTWO, PROCES DEFLAGRACJI PRZESZEDŁ W DETONACJĘ.  OBIEKT MOŻNA UZNAĆ ZA ZNEUTRALIZOWANY, nie będzie stanowił więcej zagrożenia na torze wodnym Świnoujście-Szczecin. Nurkowie minerzy byli wszyscy poza strefą zagrożenia. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe