Temat Tygodnia - środa, 14 października br.

  • 14.10.2020, 12:35 (aktualizacja 14.10.2020, 15:32)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia - środa, 14 października br. ZTV Świnoujście
Gościem programu był Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia.

Prezydent odniósł się do aktualnych spraw związanych z funkcjonowaniem miasta, na początku spotkania prezydent złożył życzenia wszystkim nauczycielom z okazji ich święta i zapowiedział, że w zupełnie innej formie, ze względu na koronawirusa, podziękuje nauczycielom za ich codzienna pracę. Prezydent powrócił również do pandemii w odniesieniu do pracowników urzędu miasta i najbliższych współpracowników, którzy pozostają na przymusowej kwarantannie w miejscu zamieszkania. Prezydent wspomniał również o konferencji, jaka miała miejsce na budowie tunelu w piątek, 9 października br. i akcji unieszkodliwienia bomby lotniczej Tallboy w Kanale Piastowskim przez Zespół Rozminowania Grupy Nurków Minerów z 8. Flotylli Obrony Wybrzeża. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dobromir
Dobromir 14.10.2020, 23:06
Moja propozycja nazwy dla kreta drążącego tunel ( TBM ) to "UZWOL" - Pierwsze dwie litery od wyspy Uznam i pierwsze trzy od wyspy Wolin, do tego kojarzy się z WOLnością od promów! Czy coś wygrałem p. Prezydencie???
mieszkaniec
mieszkaniec 14.10.2020, 20:54
Dzięki tej bombce i podjętych działaniach minerów z 8 FOW, miasto miało we wszystkich ogólnopolskich mediach przez dwa dni darmową reklamę lepszą od tej przygotowanej na wakacje przez ŚOT
Bogna
Bogna 14.10.2020, 20:28
Panie Prezydencie, pozbycie się tallboya z kanału portowego, to przysłowiowy kamień z serca, gdyby się udało tak za jednym zamachem wystrzelić w kosmos jeszcze covida19, to bylibyśmy najszczęśliwszymi mieszkańcami wysp na ziemi. Cóż, jednak nie można mieć wszystkiego:)
Eco
Eco 14.10.2020, 17:55
Zastępcy prezydenta na przymusowej kwarantannie, to sam prezydent ma teraz mniej problemów z.... zastępcami:)

Pozostałe