Z archiwum telewizji - Dzień nauczyciela - 14.10.2008 rok

  • 14.10.2020, 12:38 (aktualizacja 14.10.2020, 15:15)
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum telewizji - Dzień nauczyciela - 14.10.2008 rok ZTV Świnoujście
Różne były miejsca spotkań z kadrą dydaktyczną i dyrektorami świnoujskich placówek oświatowych z okazji Dnia Nauczyciela. Z naszego telewizyjnego archiwum przypominamy dziś miejskie obchody nauczycielskiego święta jakie odbyły się 12 lat temu w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu.

Zanim jednak zaproszeni w tym dniu dostojni goście zasiedli na widowni, przepytaliśmy panie nauczycielki o ich idola, kiedy jeszcze uczęszczały do szkół. Wspominały pnie: Grażyna Michałowska-Zawierucha z SP-2, Aleksandra Cap również z SP-2, Gabriela Kopacka dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Dorota Mikulska z Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Modliński Dawid
Modliński Dawid 14.10.2020, 17:33
Nasi szanowni nauczyciele. Szkoda, że większość z nich już dziś nie pracuje. Wszystkiego najlepszego na kolejne lata życzę! Dawid

Pozostałe