CEZiT w Świnoujściu otrzymał edukacyjnego mercedesa!

  • 16.10.2020, 14:42 (aktualizacja 16.10.2020, 17:37)
  • Leszek Wątkowski
CEZiT w Świnoujściu otrzymał edukacyjnego mercedesa! ZTV Świnoujście
W czwartek, 15 października br. Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu przy ulicy Gdyńska 26. Oficjalnie otrzymało nowe wyposażone pomieszczenia służące młodzieży do teoretycznej i praktycznej nauki zawodów.

Zaproszeni na otwarcie goście, po przecięciu wstęgi i okolicznościowych przemówieniach dokonali wizji lokalnej, znajdujących się na pierwszym piętrze pomieszczeń szkoły, które zostały wybudowane i wyposażone w okresie 12 miesięcy przez skierniewicką firmę Mirbud. Większość gości, w tym również dyrektor szkoły Gabriela Kopacka stwierdziła krótko: Otrzymaliśmy dziś od Miasta patrząc na jakość, wyposażenie i możliwości szkoleniowe, prawdziwego mercedesa! Wartość projektu razem z boiskiem zewnętrznym, halą sportową i pływalnią wynosi 47,9 mln zł. Obecnie CEZiT kształci w następujących zawodach: Technik hotelarstwa i Technik żywienia i usług gastronomicznych. W roku szkolnym 2020/2021 naukę rozpoczęło 266 uczniów, których uczy 29 nauczycieli i instruktorów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
YureQ
YureQ 16.10.2020, 19:37
Porównując sale na parterze CEZiTu, z tym co jest w nowej części szkoły, to faktycznie można odnieść wrażenie, że jest się zupełnie w innej dydaktycznej galaktyce:)

Pozostałe