Uważajmy na siebie szczególnie teraz!

  • 26.10.2020, 15:00 (aktualizacja 26.10.2020, 15:41)
  • Firma ADAMED
covid_2020-10-26.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Fundacja Adamed uruchomiła kampanię edukacyjną, której celem jest zwiększenie świadomości zagrożenia koronawirusem oraz sposobów, w jakie można się chronić przed zakażeniem. Kampania rozpoczęła się w sobotę 24 października br.

COVID-19 jest szczególnie groźny dla osób starszych i tych obciążonych chorobami współistniejącymi, o mocno obniżonej odporności. Ale zachorować mogą nawet osoby młode – coraz częściej występują u nich przypadki śmiertelne i ciężkie objawy chorobowe. Przestrzeganie zasad to najskuteczniejszy sposób ochronienia się przed COVID-19. Nasze odpowiedzialne zachowanie pomoże zmniejszyć transmisję wirusa oraz ochroni najsłabszych i najbardziej zagrożonych. Wierzymy, że zbudowanie świadomości jest w stanie zwalczyć koronawiursa, dlatego tak ważne jest korzystanie z wiarygodnych i merytorycznych źródeł informacji. Pamiętaj – dbając o siebie, chronisz też innych. Życie i zdrowie Twoich najbliższych zależy również od Ciebie. W poniedziałek, 26 października br. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie potwierdziła 150 zakażeń koronawirusem SARS –Cov-2. na terenie Świnoujścia.  W powiecie stargardzkim ujawniono 581 zakażeń, w goleniowskim 219 i w powiecie kamieńskim 46 i Niestety z każdym dniem liczba zakażonych wzrasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Firma ADAMED

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
<..>
<..> 26.10.2020, 17:31
Aż strach się bać

Pozostałe