Samorządowy Program Informacyjny – październik 2020

  • 30.10.2020, 15:38 (aktualizacja 30.10.2020, 19:56)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny – październik 2020 ZTV Świnoujście
Gościem programu był Janusz Żmurkiewicz prezydent Świnoujścia z którym połączyliśmy się online.

Prezydent miasta mówił m.in. o przebiegu 38 sesji Rady Miasta Świnoujście, która odbyła się czwartek, 29 października br. Sporo czasu w programie prezydent poświęcił sytuacji pandemicznej w mieście oraz nieciekawej sytuacji w jakiej znalazł się świnoujski zakład i pracownicy Morskiej Stoczni Gryfia.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiedzący
wiedzący 01.11.2020, 10:19
Mam nadzieję, że obecnie p. Prezydent nie będzie podejmował decyzji finansowych dla "ratowania" i podreperowania budżetów branży turystycznej, hotelarsko-apartamentowej i gastronomicznej. Lato minęło i ci już zdążyli się nachapać wystarczająco, nie muszą po każdym sezonie letnim jeździć nowymi brykami kosztem budżetu.
Bolek
Bolek 01.11.2020, 08:30
Panie Prezydencie, miesiąc temu wybitny specjalista ds. gospodarki morskiej prezes MSR Gryfia Zaremba, publicznie stwierdził w pisowskim radiu szczecin, że ogółem MSR zatrudnia 630 pracowników, natomiast w oddziale zakładu w Świnoujściu na produkcji zatrudnionych jest 43 pracowników, natomiast ok. 113 są to pracownicy administracyjni. I jeszcze, że dok nr 5 w Szczecinie generuje o 1/3 przychodów więcej jak oddział w Świnoujściu! Czyli to nasza MSR ciągnie Gryfię na dno!? Czy zna pan te dane?
Rex
Rex 30.10.2020, 23:04
Po drugiej fali pandemii skutki odczuje również budżet miasta. Panie prezydencie czyżby nie trzeba było w kolejnym roku skupić się wyłącznie na niezbędnych i najważniejszych inwestycjach miasta?
widz
widz 30.10.2020, 21:29
Co się pan tak trzęsie?
Małgośka
Małgośka 30.10.2020, 20:08
Bardzo mądra wypowiedż godna męża stanu. Panie Prezydencie proszę robić swoje nie zwracać uwagę na kundle które skubią Pana po nogawkach. Jest Pan wielki.
Halina
Halina 30.10.2020, 19:53
Życie wyprzedza podawane informacje. Niestety od poniedziałku nie będę mogła wysłać swojego dziecka do przedszkola - koronawirus w przedszkolu nr 11 przy ul. Bydgoskiej:(
Observer
Observer 30.10.2020, 19:43
Panie prezydencie nie rozumiem,dlaczego już któryś raz nie chce pan piętnować zachowań radnej Agatowskiej która szerzy destrukcję, publicznie mija się z prawdą i sieje demagogię we wszystkim co służy miastu, mieszkańcom i gościom przebywającym w Świnoujściu? Trzeba nazywać działania i rzeczy po imieniu a nie, że słuchający pańskiego wystąpienia mają snuć domysły o kogo chodzi???

Pozostałe