Raport-140 - Ogólnopolski Strajk Kobiet

  • 30.10.2020, 15:41 (aktualizacja 30.10.2020, 19:42)
  • Leszek Wątkowski
Raport-140 - Ogólnopolski Strajk Kobiet ZTV Świnoujście
Na kilka godzin przed zapowiadanym na piątek, 30 października br. przez działaczy Ogólnopolskiego Strajku Kobiet „Marszem na Warszawę”, w programie Raport Telewizji Zachodniopomorskiej rozmawialiśmy o strajkach kobiet które ogarnęły od tygodnia całą Polskę w związku z wydanym orzeczeniem Trybunał Konstytucyjnego w sprawie przepisów dotyczącej aborcji w Polsce.

W programie udział wzięli posłowie z województwa zachodniopomorskiego: poseł IX kadencji na Sejm RP Magdalena Filiks z Komitetu Obywatelskiego – Platforma Obywatelska, poseł Katarzyna Kotula z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, poseł Jarosław Rzepa z Polskiego Stronnictwa Ludowego i przewodnicząca Komitetu Powiatowego Prawo i Sprawiedliwość w Świnoujściu Agnieszka Stój.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Inowierca
Inowierca 01.11.2020, 09:50
CAŁE ZŁO TEGO ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD POLITYKÓW, OD ICH KIEPSKICH DECYZJI ALBO ICH NIEPODEJMOWANIA, OD KŁAMSTW I OBŁUDY ORAZ UZNANIA NIEOMYLNOŚCI, DO TEGO WSZYSTKIEGO GDY DOŁĄCZA SIĘ WSZECHOBECNY KLER, OZNACZA TO ZAWSZE MIESZANKĘ WYBUCHOWĄ TRUDNĄ DO PRZEWIDZENIA W SKUTKACH I SKALI!
ucho
ucho 31.10.2020, 23:10
Madzia z KOD znana jako kłamczucha, kto jej uwierzy w ten bełkot? Żałosne że lewackie tchórze wysługują się w próbie obalenia rządu nieświadomymi dziećmi. Kim by się zasłoniły gdyby te dzieci były wyskrobane, co lewactwo popiera i się domaga? "Katolik" Rzepa Kościół poucza i też domaga się prawa aby kobiety mogły swoje dzieci zabijać bo ten "katolik" nawet dekalogu nie zna. Szkoda że ta trójka nie macha konstytucją. Pani Stój mówiąc prawdę tylko im ciśnienie podniosła.
adwokat z bożej łaski
adwokat z bożej łaski 31.10.2020, 18:02
Widzę, że fanclub PISowych obrońców p. Stój się obudził! Tak to jest zawsze - Uderz w stół a nożyce się odezwą! Jakoś inni obrońców nie potrzebują!
Paździoch
Paździoch 31.10.2020, 17:31
Nie ma przyzwolenia na neobolszewickie wymuszanie i terroryzowanie społeczeństwa przez typów chcących wrócić do koryta. Przekonajcie wyborców i wygrajcie wybory wy obłudne kreatury!
Maria
Maria 31.10.2020, 17:08
Pani Agnieszko, brawo: merytorycznie i z klasą.
Obywatel 83
Obywatel 83 31.10.2020, 17:07
Pani Agnieszka STÓJ klarowna i opanowana Z całego serca życzę pani aby reprezentowała nasze Świnoujście jako poseł takich osób potrzeba .
mieszkanka Świnoujścia
mieszkanka Świnoujścia 31.10.2020, 13:33
Pani Agnieszko bardzo merytorycznie i z klasą, jak zawsze. Niech się Pani nie przejmuje. Ci co sączą jad, nie wiedzą, że Jezus też ich kocha. Pozdrawiam Panią 😚
extaza
extaza 31.10.2020, 15:55
kolejna znawczyni merytoryzmu partyjnego zaślepiona pisiurami napisała co wiedziała
haha
haha 31.10.2020, 23:17
bo panienki z exstazy na wszystkim się znają
Patriota
Patriota 31.10.2020, 11:59
Ktoś podpisany Dziadostwo ,ma pretensje do Premiera , ze zamknął mentarze. Te pretensje należy mieć do protestujących, gdyż to oni przez brak odpowiedzialności przyczyniają się do rozprzestrzeniania pandemii. Należało z uwagą słuchać Premiera, który oświadczył, że z decyzją o zamknięciu cmentarza zwlekał w nadziei, że będzie mniej zachorowań. Tak więc pretensje i ilustracje proszę kierować pod właściwy adres to jest do protestujących, a przede wszystkim do nawołujących do protestu. Natomiast co do Pani Agnieszki Stój to uważam, że jest odważną kobietą, bo w Świnoujściu głosić swoje poglądy prawicowe to naprawdę odwaga. Chylę czoła Pani Agnieszko
***** ***
***** *** 31.10.2020, 12:48
Przecież wiadomo było na kogo premier zwali winę za rozprzestrzenianie się koronawirusa - na protestujących! Tylko wszyscy pamiętamy, że ten sam premier jeszcze niedawno publicznie twierdził, że koronawirus jest w odwrocie i nic nam już nie grozi! Premier wywołanym strajkiem kobiet, poprzez publikacją w fatalnym terminie, bo w czasie pandemii wraz z Kaczyńskim nakazali swojej Julce publikację wyroku aborcyjnego, mając nadzieję, że lud zostanie w domu i wszystko rozejdzie się po tzw. kościach! Zapewne premier wraz z Jarosławem myśleli, że publikacja wyroku TK przykryje dotychczasową nieudolność pisowskiego rządu braku działań z zwalczaniu pandemii w Polsce! I się przeliczyli, zresztą nie po raz pierwszy! Decyzja o zamknięciu cmentarzy jest niczym innym jak tylko karą dla protestujących, że nie odwołali strajku - "Marszu na Warszawę" i nie potrzeba tu dorabiać żadnej ideologii!!!!. Co do pani Stój, to fakt, odwagi tej kobiecie nie brakuje, żeby bronić tak miałkich argumentów pisowskiego rządu!
Jakub
Jakub 31.10.2020, 11:27
Polska ma wreszcie Rząd,który sprawił, że społeczeństwu żyje się lepiej, gospodarka się rozwija, Polacy na świecie wreszcie postrzegani są jak partnerzy. Realne sukcesy na arenie międzynarodowej są tego dowodem.Zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych,to pierwszy z brzegu przykład. W Polsce nie ma już głodnych dzieci.To są realne osiągnięcia tego Rządu. Pani Agnieszko, dziękuję, że Pani broni wartości nadrzędnych takich jak życie, szacunek do drugiego człowieka itp. Zapewniam Panią, wielu ludzi wyraża się o Pani i PiS z uznaniem i szacunkiem. Proszę nadal bronić tych wartości i nie przejmować się hejterami,którzy zwyczajnie nie rozumieją tego co się dzieje, a młodzi ulegają tzw. fali. Pani Agnieszko, prawda jest po Pani stronie, a prawda zawsze się obroni. Z wyrazami szacunku, Jakub
Irena
Irena 01.11.2020, 14:52
Samodegradacja...az przykro czytac...jezeli powiem, ze to zenujace...i chore ,to tak jakbym nic nie powiedziala...pozostalo tylko wspolczucie dla Pana i Pana "towarzyszy"pisowskich...Temat uwazam za zamkniety.
Pikuś
Pikuś 31.10.2020, 13:04
Panie Jakubie, czyżby pan również jak pana guru Jarosław oderwany był od szarej rzeczywistości? ..... Zapewniam Panią, wielu ludzi wyraża się o Pani i PiS z uznaniem i szacunkiem.... Dowcipy się pana trzymają :)) Pani A.S. musi w ten sposób mówić, bo spłaca dług zawodowy swojej ukochanej PISowskiej partii, dzięki której zasiada na eksponowanym, dobrze płatnym stołku w Terminalu Morskim , jako wybitna specjalistka od logistyki i załadunku promów morskich:) Koryto silniejsze od logiki!
Artek
Artek 31.10.2020, 10:30
Podzielam opinię prof. Rzeplińskiego na temat rozruchów i ich organizatorów oraz uczestników. Hipokryzja nakręcającą antyPiSowskie nastroje opozycji znacznie przewyższa Himalaje! Tym razem chcą wywrócić demokratyczny porządek w naszym Państwie nie patrząc na życie i zdrowie kobiet!
Merkury
Merkury 31.10.2020, 08:12
PiS to gołąbek pokoju, protestujący chcą tylko robić burdy, profanować kościoły, niszczyć mienie, a opozycja realizuje próbę puczu i manipuluje niepełnosprawnymi - tak politycy Prawa i Sprawiedliwości mają w mediach komentować protesty w sprawie aborcji. - Gołębica z pisu która wystąpiła ma na imię Agnieszka szkoda, że nie umie fruwać!
szperacz
szperacz 31.10.2020, 07:36
Partia rządząca jest w defensywie, a jej przedstawiciele w mediach muszą tłumaczyć się z decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który – choć formalnie niezależny – jest pod kontrolą Prawa i Sprawiedliwości i realizuje wolę polityczną Jarosława Kaczyńskiego.
Remik
Remik 30.10.2020, 22:06
Pani Poseł Kotula, doskonale pani to ujęła i przedstawiła myślę, że czas najwyższy by kobiety w Polsce sięgnęły po władzę i pogoniły skutecznie tych pisowskich pryków i sklerotyków którym wydaje się, że wszystkie rozumy już zjedli i mogą w jawny sposób manipulować społeczeństwem bo wygrali wybory. Pani z PiSu, pani tymi wypowiedziami dyskwalifikuje się nie jako polityk, nawet jako kobieta! Wstyd!
klan
klan 30.10.2020, 21:09
Pani z pisu, ma pani rację, że Trybunał Konstytucyjny POWINIEN być niezależny a nie partyjny jak jest teraz!
Irena
Irena 30.10.2020, 20:50
Nie mozna sluchac tych belkotow p.Agnieszki Stoj.....prymitywna propaganda...obrzydliwosc...ubostwo umyslowe i moralne.
Dziadostwo
Dziadostwo 30.10.2020, 20:34
Od dwóch tygodni kierowane były do premiera pytania "Co z cmentarzami" czy Cmentarze nie będą zamkinięte 1 listopada? Dopiero Dziś o 16. jak ludzie zaczęli planować wyjazd na groby, jak handlowcy zakupili tysiace kwiatów i zniczy, pisowski rząd ukarał za protest kobiet, zamykając cmentarze! Pewnie Jarosław dostanie klucz od bramy cmentarza? To jest zwyczajne draństwo i granda!
Kasztelan
Kasztelan 30.10.2020, 20:24
I nie ma żadnego posła, który zgłosi do prokuratury wystąpienie króla Polski Jarka, który publicznie nazwał posłów przestępcami?
PiPi
PiPi 30.10.2020, 20:17
Pani Stój, stwierdzam, że tego nie idzie słuchać co pani mówi w temacie decyzji trybunału konstytucyjnego. Naprawdę pani w to wierzy???? czy wszyscy członkowie PIS oderwani są jak Kaczyński od rzeczywistości!!!!

Pozostałe