Rozmowy na czasie (zdalne)

  • 02.11.2020, 14:03 (aktualizacja 02.11.2020, 16:17)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie (zdalne) ZTV Świnoujście
Od ponad tygodnia na terenie miasta i kraju przetacza się fala protestacyjna, do jakiej doszło po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w którym to Trybunał za niekonstytucyjny uznał przepis ustawy aborcyjnej z 1993 roku, dopuszczający przerwanie ciąży z powodu ciężkich i nieodwracalnych wad płodu.

Akcje protestacyjne organizowane są pod egidą Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. W rozmowach na czasie z udziałem radnych: Sylwi Marszałek z Grupy Morskiej i Marka Niewiarowskiego z Wybieram Świnoujście, prowadzona była dyskusja o różnych aspektach trwającego protestu, do którego przyłączają się za każdym razem kolejne grupy mieszkańców. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tadeusz
Tadeusz 02.11.2020, 19:05
Jestem z innej gliny dlatego protest kobiet uważam za słuszny ale wulgarna forma szczególnie młodych uczestników już mi nie pasuje
wyborca
wyborca 02.11.2020, 18:14
trudno z radnymi nie zgodzić się w kwestii aborcji, którą rządzący z pisu i kler powinni pozostawić kobiecie, to ma być wyłącznie jej wybór i jej ostateczna decyzja! natomiast rząd pisu za wyprowadzenie ludzi w czasie pandemii na ulice powinien jak najszybciej zapłacić dymisją!!!

Pozostałe