Raport 140 ZP-O i nauka zdalna w Świnoujściu

  • 06.11.2020, 13:02 (aktualizacja 06.11.2020, 13:10)
  • Leszek Wątkowski
Raport 140 ZP-O i nauka zdalna w Świnoujściu ZTV Świnoujście
Nowa lokalizacja, doskonałe warunki do prowadzenia rehabilitacji i zakwaterowania pensjonariuszy Zakładu Pielegnacyjno-Opiekuńczego sprawia, że ta inwestycja staje się bardzo wyczekiwaną instytucją zarówno dla personelu jak i pacjentów.

Na ostatniej, 38 sesji RMŚ radni podjęli uchwałę, w sprawie zgody na przekształcenie Samodzielnego Publicznego  Zakładu Opieki Zdrowotnej – Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Świnoujściu w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Czy oznacza to, że Zakładem zarządzać będzie prywatna zewnętrzna spółka? To jedno z wielu pytań jakie skierowaliśmy w programie do Pawła Sujki zastępcy prezydenta miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe