Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 11.11.2020, 12:22 (aktualizacja 11.11.2020, 12:39)
  • Tomasz Sawicki
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny
Z udziałem zastępcy burmistrza Miasta i Gminy Goleniów Tomasza Banacha W Samorządowym Programie Informacyjnym m.in. Rosnąca krzywa z wykazem zarażonych i będących na kwarantannie mieszkańców.

Zdalna praca w ograniczonym zakresie Urzędu Miasta i Gminy Goleniów. Po raz pierwszy on-line  najbliższa planowana sesja Rady Miejskiej Goleniowa. Fundusze Norweskie i związane z nimi inwestycje dla mieszkańców i gminy. Od ponad trzydziestu lat w związku z trwającą epidemią odwołane ważne uroczystości i imprezy w mieście. Dziki polubiły Goleniów co nie oznacza, że przyjaźnie nastawione są do mieszkańców i infrastruktury. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 11.11.2020, 19:07
Bardzo żałuję, że wraz z innymi nie wystartowałem w tym roku w Mili Niepodległościowej w Goleniowie. Impreza biegowa przygotowywana była na najwyższym poziomie organizacyjnym i w pięknej oprawie. Liczę, że za rok impreza dojdzie do skutku. Pozdrawiam organizatorów z Goleniowa!
Patriota
Patriota 11.11.2020, 17:33
Święto Niepodległości prawie we wszystkich miastach przebiega w podobny sposób, odwołane oficjalne uroczystości, festyny, koncerty i przedsięwzięcia rekreacyjne i sportowe. Smutnie wypada 102 rocznica odzyskania niepodległości:(

Pozostałe