Raport 140

  • 13.11.2020, 13:11 (aktualizacja 13.11.2020, 13:55)
  • Leszek Wątkowski
Raport 140 ZTV Świnoujście
Gościem w programie był poseł RP IX kadencji Leszek Dobrzyński - prezes Prawo i Sprawiedliwość okręg Szczecin. W wyborach do parlamentu w 2019 roku z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję, otrzymując 14 105 głosów.12 listopada 2019 roku złożył ślubowanie poselskie. Mija rok od tego wydarzenia.

Rządy wielu państw europejskich walczą z niewidzialnym i śmiercionośnym wrogiem COVID19, wieloma sposobami, nie ma jednego wypracowanego schematu tej walki, nie ma jeszcze także szczepionki, choć pojawiły się już firmy farmaceutyczne które zapewniają, że niebawem szczepionka taka się pojawi. Czy rząd Prawa i Sprawiedliwości jest już zmęczony rządzeniem i całą sytuacją jaka wytworzyła się ostatnio. Czy są jeszcze pomysły na Dobrą zmianę? Między innymi i to pytanie trafiło do naszego gościa. Zapraszamy na spotkanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wizjoner prawdziwy
Wizjoner prawdziwy 14.11.2020, 07:37
Jako zawodowy poseł i szef struktur PiS w Szczecinie, powinien pan wiedzieć, że już dawno zapadła decyzja co do likwidacji MSR w Świnoujściu. W tym decydenckim łańcuchu, prezes Zaremba jest tylko małym pionkiem i wykonawcą warszawskiego testamentu. Po likwidacji zakładu w Świnoujściu, w przyszłym roku, nowy prezes Gryfi zgasi ostatecznie światło również w zadłużonym zakładzie w Szczecinie, będzie koniec przemysłu stoczniowego w zachodniopomorskim.
Olga
Olga 13.11.2020, 19:02
Uważam, że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, bo są ludzie i ludziska, w PiS też tak jest.
burek
burek 13.11.2020, 16:41
Przecież żaden polityk PISu nie powie, że źle rządzi jego partia, że popełnia błędy i oderwana jest od rzeczywistości. Będą tak długo tkwić i naprawiać najjaśniejszą, zanim nikt nie pogoni prezesa! Jeden wódz, jedna partia i jedna nieomylność! Skąd my to znamy? ***** ***
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.11.2020, 16:04
PiS rozpoczął głębokie przeobrażenia w kraju w dziedzinie polityki bezpieczeństwa, praworządności i infrastruktury, drogowej, kolejowej i lotniczej. I PiS czy się to komuś podoba, czy też nie z sukcesem te prace dokończy. Co prawda są wichrzyciele którym wszędzie i z każdym rządem jest nie po drodze, ale ci co się im nic nie podoba są w mniejszości.

Pozostałe