Zmarła Burmistrz Dobrzan Anna Gibas

  • 19.11.2020, 00:02
  • Źródło: powiatstargardzki.pl
Zmarła Burmistrz Dobrzan Anna Gibas powiatstargardzki.pl
Kondolencje dla rodziny, bliskich oraz mieszkańców gminy składa Starosta Stargardzki

Odeszła Anna Gibas, Burmistrz Dobrzan. Śmierć przerwała nieoczekiwanie jej kadencję w latach 2018- 2023.  Pogrążonym w smutku bliskim Zmarłej, a także pracownikom urzędu i mieszkańcom gminy Dobrzany kondolencję składa Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska, razem ze współpracownikami.
Starosta Stargardzki składa wyrazy współczucia i ubolewania, łącząc się w tych trudnych chwilach z rodziną Zmarłej oraz pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Dobrzany.
Wspaniały samorządowiec, empatyczna i pełna energii oraz nowych pomysłów. Aktywna we współpracy z samorządami gmin i powiatu. Wyczulona na osobiste sprawy i problemy mieszkańców- tak zapamiętają Panią Burmistrz przyjaciele i współpracownicy.
Wiele planów i zamierzeń Anna Gibas chciała urzeczywistnić w najbliższym czasie. Śmierć nadeszła nieoczekiwanie- niemal na półmetku samorządowej kadencji…
Anna Gibas zmarła 17 listopada 2020 r. Łączymy się  w bólu z pracownikami urzędu, radnymi oraz mieszkańcami Gminy Dobrzany, dla której Zmarła nie szczędziła sił i serca.

Źródło: powiatstargardzki.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe