Przed sesją...

  • 25.11.2020, 14:19 (aktualizacja 25.11.2020, 16:46)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją... ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 26 listopada br. od godziny 9.00 zdalnie obradować będą miejscy rajcy. Przewodnicząca Rady Miasta, zwołała 40. sesję Rady Miasta Świnoujście.

Sesja zapowiada się pracowicie dla radnych, bo zaproponowany porządek obrad zawiera 25 punktów, w tym przyjęcie 17 uchwał. O najważniejszych, z ważnych do podjęcia uchwał powiedziała w przeddzień obrad przewodnicząca Rady Miasta, radna Elżbieta Jabłońska. W programie przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej i Rozwoju Turystyki radny Wiesław Góreczny i przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta Sławomir Nowicki, powiedzieli o przebiegu obrad i wypracowanych decyzjach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe