Nowogard. Wspólna nauka… segregacji

  • 04.12.2020, 15:19 (aktualizacja 07.12.2020, 16:36)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Wspólna nauka… segregacji ZTV Nowogard
We wtorek, 1 grudnia br. w sali ratusza Miasta i Gminy Nowogard, odbyło się spotkanie poświęcone omówieniu wprowadzanych na terenie Gminy Nowogard nowych przepisów dotyczących metody segregacji śmieci i odbierania pozostałych frakcji od mieszkańców, których nie można umieszczać w kolorowych pojemnikach, takich jak m.in. odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektroniczny RTV i AGD, odpady budowlane i rozbiórkowe, zużyte opony.

Mieszkańcy z większą starannością będą musieli podchodzić do segregacji odpadów, gdyż w nowych przepisach nie zostały uwzględnione śmieci niesegregowane, co oczywiście wiąże się ze zmianą cen tych odpadów. O segregacji i nowych przepisach śmieciowych mówili: Krzysztof Kolibski zastępca burmistrza Nowogardu, Andrzej Garwoliński inspektor ds. Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Nowogard i inspektor Małgorzata Białczak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
krowa dojna
krowa dojna 06.12.2020, 17:30
Teraz śmieci to niezły biznes, każdego roku doi się mieszkańców ile tylko wlezie i ciągle okazuje się, że za mało się wydoiło!

Pozostałe