Raport-140. Wirus ciągle zagrażający życiu

  • 07.12.2020, 15:43 (aktualizacja 07.12.2020, 16:29)
  • Leszek Wątkowski
Raport-140. Wirus ciągle zagrażający życiu ZTV Świnoujście
Do programu Raport-140 zaproszenie przyjął dr Marek Posobkiewicz b.Główny Inspektor Sanitarny, który niedawno w roli pacjenta przeszedł zakażenie koronawirusem, stąd głównie skupiliśmy się na aspektach związanych z zakażeniami i oczywiście profilaktyką zakażeń.

W bieżącym roku społeczeństwo doskonale poznało określenia takie jak: pandemia, maseczka, respirator, pulsometr, kwarantanna i wreszcie szczepionka. W 2020 roku żyjemy ciągle w śród określeń i czynności medycznych. Rząd w ostatnich dniach przygotowuje wielką logistyczną akcję szczepień przeciw koronawirusowi. Czy po zaszczepieniu się będziemy bardziej bezpieczni i zdrowsi? Czy po prostu trzeba będzie ciągle na siebie uważać?

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pronobis
Pronobis 08.12.2020, 11:49
Wstyd mi że ten pan jest mieszkańcem Naszego miasta, ośmiesza Nas w kraj, dziwi mnie fakt ,że np. tvn zaprasza tego człowieka do siebie podobnie jak Wy.
Vicy
Vicy 07.12.2020, 23:08
Kogo oni chcą szczepić skoro mało kto w Polsce chce się zaszczepić? I dobrze wiedzą, że wciskają ludziom coś co jest wielką niewiadomą. Jeśli publicznie rządzący się zaszczepią to z pewnością nie tym samym preparatem czym ma być szczepiony taśmowo zwykły Nowak.
Eva
Eva 07.12.2020, 20:28
Cóż, są jeszcze tacy którzy twierdzą, że covid jego nie dosięgnie i nadal kozakują! Nie wiem czy zmienią zdanie w sprawie koronki gdy ułożeni zostaną na covidowym szpitalnym łóżku i podłączeni zostaną do tych wszystkich medycznych urządzeń.....
znajomi
znajomi 07.12.2020, 19:48
trochę to przykre, że są równi i równiejsi .. jedni umierają na podjazdach szpitali inni otrzymują nawet trzy dawki osocza, które można byłoby obdzielić kilka osób :-(

Pozostałe