Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny - grudzień 2020

  • 11.12.2020, 16:13 (aktualizacja 11.12.2020, 17:49)
  • Leszek Wątkowski
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny - grudzień 2020 ZTV Goleniów
Tomasz Banach zastępca burmistrza Miasta i Gminy Goleniów w Samorządowym Programie Informacyjnym mówił m.in. o najważniejszej teraz dla Goleniowa sprawie jaką jest rozwiązanie spraw związanych ze śmieciami a głównie ceną za odbiór nieczystości.

Nad tym ciągle jeszcze pracuje Rada Miejska w Goleniowie . Zastępca burmistrza Goleniowa pochwalił się zmierzającemu ku końcowi  remontowi  i przygotowywanemu do otwarcia obiektowi – Rampa Kultura przy ulicy Dworcowa. Goleniów w bieżącym roku może także  pochwalić się również piękną dekoracją świąteczną miasta. Okazuje się, że dyrektor  Goleniowskiego Domu Kultury, przy okazji  wymyślonej akcji związanej z bajkami, odkrył  nowe powołanie u zastępcy burmistrza. Więcej w programie samorządowym. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prawdzimir
prawdzimir 12.12.2020, 09:37
W Świnoujściu szybko radni załatwili temat śmieciowy (podwyżki!) rachu ciachu i zagłosowali oczywiście za podwyżką, później Michalska opowiadała wszem i wobec, że stawki za śmieci są najniższe w województwie a nawet i kraju. To co mają powiedzieć odnośnie opłat śmieciowych radni z Goleniowa przy stawce 12 złotych od mieszkańca!?

Pozostałe