Nowa świetlica wiejska w Wyszomierzu otwarta!

  • 30.12.2020, 11:04 (aktualizacja 30.12.2020, 13:49)
  • Paweł Botarski
Nowa świetlica wiejska w Wyszomierzu otwarta! Marcin Ościłowski
Bardzo nietypowego, ale od dawna wyczekiwanego i wyjątkowo cennego prezentu pod choinkę doczekali się mieszkańcy Wyszomierza. 23 grudnia rano, burmistrz Robert Czapla, w towarzystwie swojego zastępcy Krzysztofa Kolibskiego, pełnomocnika ds społecznych Antoniego Bielidy, sołtysa wsi Andrzeja Kani oraz kilkorga mieszkańców wsi, oficjalnie otworzył nowo wybudowaną świetlicę wiejską.

Burmistrz zwracał uwagę, że na większą imprezę z tej okazji przyjdzie jeszcze pora, bo ograniczenia związane z pandemią koronawirusa zabawie nie sprzyjają. Sytuacja epidemiologiczna wydłużyła okres oczekiwania mieszkańców na otwarcie obiecanej świetlicy. Zawsze takiemu wydarzeniu, kiedy burmistrz przekazuje mieszkańcom czy to plac zabaw, czy remizę strażacką, czy tak jak w tym przypadku świetlicę, towarzyszy zabawa, zapraszani są liczni mieszkańcy, dzieci, są balony, są cukierki, jest wesoło. - Czekaliśmy, aż sytuacja się poprawi i będzie można przygotować przyjęcie. Niestety wchodzą co raz to nowe restrykcje, coraz surowsze ograniczenia, więc nie było na co dłużej czekać i zdecydowałem po prostu przekazać mieszkańcom klucz do obiektu „pod choinkę”, a świętować będziemy później – mówi burmistrz Robert Czapla.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Paweł Botarski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
G.K.
G.K. 30.12.2020, 18:32
Szaleje, po prostu szaleje p. burmistrz z inwestycjami na terenach wiejskich, bo co do pomysłów i inwestycji w Nowogardzie skutecznie wyhamowuje burmistrza rada miejska.

Pozostałe