Zapisane w Historii

  • 08.01.2021, 14:52 (aktualizacja 08.01.2021, 15:26)
  • Leszek Wątkowski
Zapisane w Historii
Dziś na kolejne spotkanie zaprasza historyk Piotr Adamczyk. Odcinek programu jakże aktualny bo poświęcony aktualnej sytuacji związanej z wyborami w Stanach Zjednoczonych.

Okazuje się, że wybory prezydenckie w USA są bardziej proceduralnie zawiłe i mało czytelne dla zwykłego zjadacza chleba i cały akt wyborczy nie kończy się z chwilą wrzucania kart do głosowania do urny, bo nawet sam akt głosowania może przebiegać w różnych dopuszczonych formach a wybory nie zawsze muszą być uznawane przez przeciwników za demokratyczne i uczciwe. Zapewne w arkana wyborcze doskonale i zrozumiale wprowadzi nas Piotr Adamczyk. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
histeryk
histeryk 09.01.2021, 07:56
niekoronowanym królem polski jest od 2015 roku jarek kaczyński. senatorzy tylko go nie zatwierdzili ale większość pisowców, stąd jego działania bez żadnego trybu. mam nadzieję, że pod koniec kadencji nie weźmie przykładu z walezego?
Wyborca
Wyborca 08.01.2021, 20:40
Po co daleko za oceanem szukać, panie Piotrze a u nas to nie chachmęcą przy wyborach? Demokracja jest wszędzie tam, gdzie nas nie ma:)

Pozostałe