Raport 140

  • 20.01.2021, 15:23 (aktualizacja 20.01.2021, 16:26)
  • Leszek Wątkowski
Raport 140 ZTV Świnoujście
Gościem programu Raport w nowym roku był Leszek Dobrzyński poseł zachodniopomorski Prawo i Sprawiedliwość.

Poseł odniósł się do wielu nowych tematów które dyktuje codzienne życie a jeszcze do niedawna nie były obecne i znane w tzw. przestrzeni publicznej i medialnej, mówimy tu m.in. o likwidacji świnoujskiego zakładu Morskiej Stoczni Remontowej, likwidacji w październiku 2020 roku Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, zmiany na stanowisku wojewody zachodniopomorskiego, czy rozpoczęciu szczepień covid19. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 21.01.2021, 07:44
Gdyby nie PiS to nadal byście siedzieli w tej zapyziałej i korupcjogennej komunie, karmieni bez pokrycia zapewnieniami PO-PSL o dobrobycie i rozwoju. PiS poświęcił raptem jeden zakład - manufakturę z branży morskiej, ale buduje w mieście tunel, nowoczesny port kontenerowy, drogę S3, rozbudowuje i unowocześnia Terminal Promowy i inwestuje w port, do tego rozbudowuje gazoport, dzięki któremu miasto ma niezłą kasę do budżetu. Mało?! Komuna i wasze kochane PO zrobili dla miasta więcej?
***** ***
***** *** 21.01.2021, 16:02
Muszę Pana wyprowadzić z dużego błędu - to co Pan wymienił to są normalne procesy rozwoju z jedną różnicą ta wstrętna PO z Psl robili lepszy montaż finansowy tego typu inwestycji - PIS zadłuża ten kraj na potęgę -rozbudowa gazoportu będzie Nas podatników i odbiorców gazu kosztować więcej niż negocjowanie umów z Rosjanami w sprawie cen gazu , koncepcja Portu Kon. nawet po jego uruchomieniu nie nie zwróci się... NIGDY jest zrobiona już nawet analiza w tej kwestii. Ten jeden zakład albo jak to pan nazwał manufaktura ..była bardziej rentowny i wykwalifikowany niż Szczecin ... pis zrobił to tylko przez analitykę wybiorczą - większa grupa dotarcia - i kupowanych wyborców w Szczecinie , tu pis dobrze wie ,że nie ma szans ! Przekonasz się sprawiedliwy że najlepszy manager branży remontowej wśród politologów Pan Zaremba położy ten zakład a będzie to podobnie wyglądało jak stempka która już chyba pływa ... PIS kompletnie NICZEGO NIE PRZYSPIESZYŁ - rozbudowa S3 wynika z planów ,które GDDKiA posiada od wielu lat. W całej strategii pis na Zachodnie Pomorze nie ma niczego inowacyjnego i pro rozwojowego w odróżnieniu od PO -PSL. Tunel ... to dlaczego nie powstał w latach 2007-2015 to słabość w lobbingu poprzedniej ekipy posłów PO z Zachodniego Pomorza w rządzie TUSK a , i to głównie dlatego nie powstał a kasą poszła do 3miasta. Proszę przypomnieć sobie kto reprezentował PO wtedy ... Pan Zaremba ... Pan Litwiński ... gdzie są dziś ??? w pis.... mogli lobbować za tunelem ? NIC nie zrobili w tej kwestii, nie będę rozpisywał się o Naszej byłej poseł oraz o byłej poseł ze Stargardu... - słaba kadra i słabe wejścia w byłym rządzie PO-PSL taka to prawda, jak jest dziś w pis ?? NIKOGO z ZachPom już nie ma w rządzie Morawieckiego .... a tunel... powstaje bo Geblewicz znalazł sposób przydzielił kasę na opracowanie a o cena za przychylność rządu obecnego i udzielenie promesy na budowę tunelu - jest może likwidacja MSR a może port kontenerowy a może jeszcze coś innego o czym dziś nie wiemy.... Pamiętajmy że 85 % to środki EU a 15 % to kasa miasta - gdzieś nie widzę naznaczonych środków rządu PL. Jedynie co zostanie po pis to gigantyczne długi , rozpi.... w wielu kwestiach tego państwa oraz brak wiarygodności w EU ale panu jako pewnie wyznawcy dobrej zmyły to kompletnie nie przeszkadza.
życiowy
życiowy 21.01.2021, 17:46
Niestety, albo stety, dużo w tym racji co pan pisze. Osobiście od wielu, wielu lat nie chodzę na żadne wybory, bo twierdzę, że polityków należy wsadzić do jednego wora i krzywdy sobie nie zrobią, bo oni są wszyscy jednakowo siebie warci! T.K.M. to hasło wyborcze każdego politycznego ugrupowania i jeszcze jedno wiem: Kto ma krewnych przy korycie, temu łatwiej iść przez życie!
karol
karol 20.01.2021, 19:42
na obrazku za plecami poseł prezentuje na półce czarną księgę komunizmu, za dwa lata ukaże się czarna księga . pewne będzie to bestseler wydawniczy, bo pisowcy funkcjonariusze już dawno prześcignęli w swoich działaniach bolszewię.
kartofel
kartofel 20.01.2021, 19:29
Od początku do końca dyrdymały pan opowiada, nie dziwię się, że pisowcy każde wybory w zachodniopomorskim z kretesem przegrywają, bo mało kto łapie się na pisowski lep i obiecanki
Marynarz
Marynarz 20.01.2021, 18:50
Panie pośle, nawet nie dziwię się, że tak łatwo i gładko załatwił pan rozwalenie MSR w Świnoujściu przrz PiS a szczególnie przez tego "wybitnego specjalistę" od zarządzania i ekonomii Zarembę, który nawet palcem nie kiwnął w tej sprawie! i lekką rączką wysłał 200 osobową załogę na bruk i skasował 50letni zakład pracy, który gdyby nie pisowcy specjaliści mógł jeszcze długo pracować i rozwijać portfel zamówień. Wierzę że przyjdzie czas, że was rozliczą za te działania i szkodliwe decyzje!!!

Pozostałe