Przed sesją…

  • 27.01.2021, 15:21 (aktualizacja 27.01.2021, 16:44)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją… ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 28 stycznia br. na godzinę 9.00 przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia, zwołuje w trybie zdalnym XLII sesję rady. Radni zgodnie z przedstawionym projektem porządku obrad, będą mieli do przyjęcia 13 uchwał.

M.in.: uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat i częściowych zwolnień z opłat za pobyt dziecka w Żłobku Miejskim w Świnoujściu, Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania projektu granic przystani morskiej w Świnoujściu – Łunowie, Podjęcie uchwały w sprawie przyznania dotacji celowej na dofinansowanie zadania pn. Modernizacja infrastruktury ogrodowej Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Granica”. O przebiegu czwartkowej sesji RMŚ powiedziała Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady. Z ważnymi spostrzeżeniami dotarł do programu Przed sesją przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej i Komisji Doraźnej Rady Miasta, radny Jan Borowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe