Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny

  • 01.02.2021, 15:19 (aktualizacja 01.02.2021, 17:06)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Świnoujście
Z udziałem Janusza Żmurkiewicza prezydenta Świnoujścia, zapraszamy do styczniowego Samorządowego Programu Informacyjnego w którym prezydent miasta odnosi się m.in. do opłat dzieci uczęszczających do żłobka miejskiego.

Do pomocy świnoujskim przedsiębiorcom którzy ponoszą straty ze względu na obostrzenia sanitarne związane z covid19. Prezydent chce by na terenie miasta powstały dodatkowe dwa punkty szczepień. Obiekt sportowy Uznam Arena czeka już tylko na… otwarcie. Prezydent przypomniał o głoszonym konkursie na nazwę kreta, który w połowie marca br. ma rozpocząć drążenie tunelu pod Świną. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Agatka
Agatka 06.02.2021, 16:52
Panie DOBROMIRZE na dobrą decyzję nigdy nie jest za póżno . W ostatnich dniach zgłosiła się POZ Nowa Med i już przy wsparciu miasta dostała zgodę NFZ i szczepi mieszkańców. mamy jeszcze dwa POZ i Sanatorium Uzdrowiskowe ENERGETYK którym kieruje Radna Joanna Agatowska. Dlaczego do chwili obecnej nie szczepi mieszkańców o których tak rzekomo się troszczy nie wiem. Proszę ją się o to zapytać.
Dobromir
Dobromir 02.02.2021, 08:21
Pomysł p. Prezydenta na zwiększenie punktów szczepień w mieście zapewne by się udał, gdyby zgłoszony został do ministerstwa zdrowia w odpowiednim czasie - listopad 2020 roku, gdy tworzone były te punkty. Teraz zapewne ten "numer" z nowymi punktami nie przejdzie, bo takich cwanych jest teraz więcej jak szczepionek dostarczanych przez ARM do tych punktów.
Kasia
Kasia 01.02.2021, 21:39
Pan Prezydent jak zawsze konkretny dbający o mieszkańców i miasto. Trzymam kciuki za powodzenie Pana planów. Serdecznie Pana pozdrawiam.
Ekonom
Ekonom 01.02.2021, 21:30
Ma pan rację że trzeba w miarę możliwości pomagać a nie ROZDAWAĆ! W rozdawnictwie prym wiedzie PIS, po wyborach dowiemy się dokąd nas to rozdawnictwo doprowadziło! 🥺
obserwator
obserwator 01.02.2021, 20:31
Prezydent robi to co najlepiej wychodzi czyli politykę, a to nie jest czas na politykę panie prezydencie.
To czas na pomoc dla przedsiębiorców czy właśnie dla rodziców dzieci w żłobkach.
Czy pan w ogóle wie co się dzieje w mieście?
Wie pan jakie są kłopoty młodych ludzi?
ile mają kredytów do spłacenia?
Jak ciężko jest w czasie pandemii?
brakuje panu empatii i zrozumienia, bliskości.
Wie pan kogo widzę jak pana oglądam?
POLITYKA!!! a ja chcę zobaczyć człowieka, który jest blisko naszych ludzkich spraw i o to pana proszę.
rynna
rynna 01.02.2021, 21:58
Właśnie tak
Alberto
Alberto 01.02.2021, 21:16
Prawie każdemu teraz ciężko a zapowiadają, że ma być jeszcze gorzej. Nie wiem dlaczego pretensje do prezydenta, że nie uruchomił urawniłowki i rozdawnictwa - dla wszystkich po równo i dużo! Co mnie obchodzą pańskie kredyty? Czy inne opłaty? Niby dlaczego moje podatki mają iść za pośrednictwem prezydenta do pańskiej kieszeni!?
Alibaba
Alibaba 01.02.2021, 19:45
Czy naprawdę poprzez nieadekwatną nazwę kojarzącą się z gigantem obiektu sportowego (Uznam Arena) Świnoujście nadrabia swoje kompleksy mani wielkości??? Skromności deczko zalecam, przy kolejnych nazewnictwach by nie narażać się zwyczajnie na śmieszność!

Pozostałe