Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny

  • 05.02.2021, 16:03 (aktualizacja 05.02.2021, 20:50)
  • Tomasz Sawicki
Goleniów. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Goleniów
Głównym tematem programu i zarazem od wielu tygodni zmartwieniem władz samorządowych Goleniowa jest brak zatwierdzonego budżetu miasta na 2021 rok.

O problemach z zatwierdzeniem przez Radę Miejską Goleniowa tego najważniejszego dokumentu finansowego rozmawialiśmy z gościem programu Henrykiem Zajko I zastępcą burmistrza Gminy i Miasta Goleniów. Po raz pierwszy w historii goleniowskiego samorządu nie odbywają się również sesje zwoływane przez przewodniczącą Rady Miejskiej, które od jakiegoś czasu bojkotuje grupa radnych, tym samym ograniczając choćby rozpoczęcie zaplanowanych nowych inwestycji na terenie gminy. Czy władzom samorządowym Goleniowa uda się pokonać zaistniały pat i rozpocząć  partnerski dialog dla dobra mieszkańców i gminy?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Sawicki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.02.2021, 08:48
Pewnie rada miejska Goleniowa opamięta się do marca i gdy puszczą mrozy wezmą się do roboty, bo po to ich wybraliśmy!

Pozostałe