Ruszyła budowa kanalizacji i oczyszczalni ścieków w Słajsinie

  • 05.02.2021, 18:06 (aktualizacja 05.02.2021, 18:08)
  • www.nowogard.pl
Ruszyła budowa kanalizacji i oczyszczalni ścieków w Słajsinie nowogard.pl
2 lutego br. burmistrz Robert Czapla przekazał plac budowy pod budowę kanalizacji i oczyszczalni ścieków w Słajsinie. Ta niezwykle ważna dla mieszkańców Słajsina inwestycja zostanie zrealizowana kosztem ponad 4,4 mln zł, wydatki z gminnego budżetu sięgną jednak "jedynie" 1,8 mln zł, burmistrz R. Czapla zdobył bowiem dotacje z dwóch różnych źródeł.

Pierwszym z nich jest Urząd Marszałkowski w Szczecinie (ponad 1,9 mln zł), a drugim zawarta wcześniej umowa z Celowym Związkiem Gmin R-XXI, który do zadania dołoży prawie 669 tys. zł. Świadczy to o znakomitej współpracy władz gminy z podmiotami. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z tego wydarzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

www.nowogard.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe