Rozmowy na czasie

  • 08.02.2021, 12:10 (aktualizacja 08.02.2021, 14:16)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Zaproszenie do programu przyjęli radni Rady Miasta: Marek Niewiarowski (Wybieram Świnoujście) i Wiesław Góreczny (Koalicja Obywatelska)

Radni wyrazili swój pogląd na szeroko pojęte działania związane z niedawno zakończonym 29 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w odniesieniu do akcji w kraju jak i na terenie miasta. Niebawem nastąpi podsumowanie działań wolontariuszy i sztabu, którzy działali w zupełnie innych specyficznych warunkach związanych z koronawirusem.  Niedawno na konferencji prasowej premier ogłosił, że od 12 lutego warunkowo zniesione zostaną pewne obostrzenia. Czy mieszkańcy skorzystają z możliwości otwartych już bram do kultury - galerii sztuki, muzeów i kin? Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alojzy Łysko
Alojzy Łysko 09.02.2021, 20:22
Towarzysze pisofoby mędrkują nad sprawami o których nie mają bladego pojęcia.
On
On 09.02.2021, 19:38
To są radni? To nieporozumienie!
filozof
filozof 09.02.2021, 10:41
Powiało jadem, to że wy chcecie się reklamować jako czyniący dobro na WOŚP, nie znaczy ,że wszyscy tak muszą .Z wielkim niesmakiem wysłuchałam tych pełnych jadu wypowiedzi.Oczywiście,że funkcjonariusze służb mundurowych nie powinni brać udziału w tej farsie.,dlaczego mają pracować na rzecz fundacji....Każdy pomaga jak chce, pokory panowie , pokory i kultury, to że ktoś się z wami nie bawi nie znaczy że jest zły.Strasznie w was dużo agresji,brak klasy i politycznego wyrobienia, słowem pieniactwo, zacietrzewienie i buta.
Aga
Aga 09.02.2021, 07:59
Nie pomagasz, nie działasz - to nie przeszkadzaj innym! Takie to proste a tak trudne do zrozumienia!

Pozostałe