Raport-140 - Nowogard. Ostatnie dni przewodniczącego Rady?

  • 10.02.2021, 15:58 (aktualizacja 10.02.2021, 23:53)
  • Leszek Wątkowski
Raport-140 - Nowogard. Ostatnie dni przewodniczącego Rady? ZTV Nowogard
Radny Marcin Wolny – przewodniczący Klubu Radnych Lewica Razem w Nowogardzie był gościem programu Raport-140 Telewizji Zachodniopomorskiej.

W czwartek, 4 lutego br. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Nowogardzie, gdzie ostatnim punktem w porządku obrad były wnioski, interpelacje i zapytania w tym właśnie punkcie radny Marcin Wolny w imieniu klubu Lewica Razem wystąpił z wnioskiem o odwołanie przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowogardzie Marcina Nieradki.  Cóż takiego się wydarzyło, że postawiony został taki radykalny i ostateczny wniosek? Na tak postawione pytanie odpowiada nasz gość w programie Raport-140. Czy uda się w najbliższy czwartek, 11 lutego br. podczas sesji doprowadzić do zmiany przewodniczącego? Czy jest już kandydat na nowego przewodniczącego Rady Miejskiej? I czy w ogóle dojdzie do zaplanowanej sesji? Odpowiedzi w programie – serdecznie zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
analityk
analityk 12.02.2021, 17:20
Przewodniczący Nieradka po czwartkowej sesji w sprawie jego odwołania dalej będzie pełnił tę funkcję, wróble ćwierkają że nie mała w tym zasługa jego kolegi partyjnego wiceprzewodniczącego RM w Świnoujściu.
Observer
Observer 11.02.2021, 08:33
Widocznie przewodniczący rady nie ma predyspozycji do pełnienia tej funkcji, lub funkcja ta go przerosła? Nigdzie nie jest napisane w ślubowaniu radnego, że musi pracować dla dobra wspólnoty, w każdym czasie ma prawo złożyć swój mandat by na jego miejsce wszedł ten, komu się chce!
inowierca
inowierca 10.02.2021, 19:31
Przewodniczący Rady Miejskiej Nieradka nie zapadł się pod ziemię, tylko zapadł w zimowy sen. Radni muszą zaczekać na przewodniczącego do połowy marca, wówczas na pewno się wybudzi z zimowego letargu:))
Nowak
Nowak 10.02.2021, 19:00
Dziwne i dziwaczne jest postępowanie przewodniczącego rady miejskiej, przecież gościu nikomu nie robi łachy, że zwoła sesję, czy będzie prowadził obrady. Na kasę którą pobiera z budżetu gminy pewnie się już nie gniewa?

Pozostałe