Świnoujście. Obiekty sportowe ponownie czynne!

  • 12.02.2021, 15:07 (aktualizacja 12.02.2021, 15:27)
  • Leszek Wątkowski
Świnoujście. Obiekty sportowe  ponownie czynne! ZTV Świnoujście
Od piątku, 12 lutego br. zgodnie z zapowiedzią premiera rządu Mateusza Morawieckiego, na dwutygodniową próbę, znoszone są niektóre obostrzenia zamkniętych wcześniej obiektów hotelowych, sportowych i rekreacyjnych.

W Świnoujściu Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zawiadujący wieloma obiektami, od dawna był przygotowany do otwarcia swoich obiektów w systemie reżimu sanitarnego. Od piątku, 12 lutego br. otwarte dla mieszkańców zostały: Hala Tenisowa  przy ulicy Jana Matejki 17A i Kompleksu Sportowego Uznam Arena z boiskami i pływalnią przy ulicy Grodzka 5. O możliwości korzystania z wymienionych obiektów powiedzieli: Marcin Zmudziński – kierownik Hali Tenisowej i Ewa Wileńska kierownik obiektu Uznam Arena.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Matys
Matys 12.02.2021, 20:57
Mam nadzieję że rząd nie będzie bawił się w kotka i myszkę i rza otwierał a innym razem zamykał, bo to niczemu i nikomu nie służy tylko w.....a ludzi !!!

Pozostałe