Rozmowy na czasie

  • 15.02.2021, 14:08 (aktualizacja 16.02.2021, 11:21)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Na bieżące tematy: w szczególności o warunkowym poluzowaniu przez rząd, ale nadal w reżimie sanitarnym, otwarcie hoteli z 50 procentową obecnością gości w wynajętych pokojach, stoków narciarskich oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych w tym pływalni, kortów tenisowych i kin.

W środę, 10 lutego br. właściciele, i nadawcy dużych koncernów medialnych zawiesili nadawanie programów, przyłączając się do ogólnopolskiego protestu ph. Wolne Media w sprawie zapowiedzi rządu wprowadzenia nowej daniny (podatku od przychodów reklamowych) Jak wyrazili się sygnatariusze  wystosowanego do władz Polski listu otwartego, nazywając nowy podatek – haraczem, którego wprowadzenie oznaczać będzie dodatkowe obciążenie finansowe polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę. Gośćmi programu Rozmowy na czasie byli radni Rady Miasta w Świnoujściu: Sławomir Nowicki - Grupa Morska cała Naprzód i radny Jarosław Włodarczyk - Lewica. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.02.2021, 08:04
Pewnie nikt by nie narzekał na śnieg, bo tojest przecież zjawisko zimą normalne, ale gdyby śnieg ten zgarniany był i nie utrudniał poruszania się po chodnikach i jezdni, uprzątnięty był ze schodów prowadzących do sklepów i instytucji. Czy tak dużo trzeba by cieszyć się z zimy wmieście?
Wnikowski
Wnikowski 16.02.2021, 07:36
Nie zgadzam się z tym co mówił pan Nowicki i nie będę tego komentował. Mam prawo mieć odmienne zdanie niż pan radny i tyle.

Pozostałe