Zwiedzaj Rampę Kultura

  • 18.02.2021, 19:06 (aktualizacja 19.02.2021, 12:57)
  • Tomasz Chaciński
Zwiedzaj Rampę Kultura
Rampa Kultura jest praktycznie gotowa, trwają ostatnie prace i poprawki. Obiekt ma ponad tysiąc metrów kwadratowych i będzie nową siedzibą Teatru Brama. Aktorzy i zagraniczni wolontariusze oprowadzają chętnych po całym kompleksie.

Można obejrzeć m.in. zabytkową wieżę ciśnień, gdzie będą pracownie artystyczne i siedziba dla harcerzy. W wieży działać będzie również goleniowskie stowarzyszenie Rock Hard Ride Free. Podczas wycieczki będzie można obejrzeć też główną salę, garderoby i pomieszczenia przyszłej kawiarni. Teatr Brama planuje pierwsze wydarzenia w maju. W wycieczce może brać udział na raz pięć osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Budowa Rampy Kultura kosztowała ok. 12 milionów złotych, prawie połowa to dofinansowanie unijne. Dzięki programowi Interreg udało się zakupić meble na wyposażenie.

Tomasz Chaciński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe