Raport-140 TVZ – Bilet do… parku

  • 19.02.2021, 14:33 (aktualizacja 21.02.2021, 17:42)
  • Leszek Wątkowski
rekrutacja-internet.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Artur Łącki - poseł na Sejm - Koalicja Obywatelska Niedawno na prośbę mieszkańców Wisełki, Kołczewa i Świętouścia poseł Łącki spotykał się z dr Piotrem Daniszewskim dyrektorem Wolińskiego Parku Narodowego, z którym omawiał zapis dotyczący rozporządzenia pozwalającego na pobieranie opłat za wstęp na obszar Wolińskiego Parku Narodowego.

Główne zejście na plażę w Wisełce, podobnie jak w Kołczewie i Świętouściu wiedzie przez teren WPN. Mieszkańcy nie kryli swoich obaw, że zmusi to turystów do ponoszenia dodatkowych opłat, co sprawi, że dla wielu z nich wymienione miejscowości nie będą już tak atrakcyjne jak dawniej.  W Wisełce, Kołczewie i Świętouściu 90 procent mieszkańców żyje z turystyki.  Zapewne do sprawy niebawem powrócimy… Natomiast w piątek, 19 lutego br. odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego w Karlinie. Jakich spraw dotyczyło terenowe posiedzenie zespołu? O tym informuje w dalszej części programu poseł Artur Łącki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Observer
Observer 20.02.2021, 07:58
Panie Pośle z tym zielonym czy ekologicznym Księstwem Zachodniopomorskim, które powinno oddzielić się od reszty kraju to była przenośnia? Bo Świnoujście od lat próbuje odłączyć się od portu w Szczecinie i jakoś nie może rozpocząć samodzielnej działalności portowej. Mało tego Szczecin niedawno zlikwidował fizycznie 50-letnią firmę MSR!
Max
Max 19.02.2021, 19:00
Popularne określenie miejsca - Plaża, to nie może być takie proste i zwyczajne. Ja bym to ujął jeszcze inaczej - bo różnice pomiędzy mapami granulometrycznymi plaż i profilem morfologicznym są stosunkowo nieznaczne, jeśli chodzi samą operację. Mają one jednak istotne konsekwencje dla wyników i ich potencjalnych zastosowań.
zwis męski luzem
zwis męski luzem 19.02.2021, 17:55
Z całym szacunkiem panie pośle, ale plaża to brzmi banalnie. Dyrektor Wolińskiego Parku Daniszewski ma stopień naukowy doktora i powinien się wyrażać jak... naukowiec i przyrodnik, stąd nie plaża a teren MORFOLOGICZNY! Zwykły zjadacz chleba nie wie co to jest, ale jak za to naukowo brzmi:))
Bogdan
Bogdan 19.02.2021, 17:45
To tak chyba zawsze było, że władza jedną ręką hojnie rozdaje a drugą zagarnia. Ważne w tym, żeby zagarniała mniej jak daje. Dlatego warto patrzeć (każdej) władzy na ręce!

Pozostałe