Temat Tygodnia – środa, 24 lutego br.

  • 24.02.2021, 14:54 (aktualizacja 24.02.2021, 15:27)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 24 lutego br. ZTV Świnoujście
Gościem programu była Barbara Michalska zastępca prezydenta Świnoujścia, z którą rozmawialiśmy o przygotowaniach do uroczystości związanej z rozpoczęciem wiercenia tunelu pod Świną. Wcześniej zapowiadanym terminem rozpoczęcia wiercenia tunelu była pierwsza połowa marca, dziś już wiemy, że dzień i godzina zostały ustalone na pierwsze dni marca br. Lista zaproszonych gości na to wydarzenie jest długa - poczynając od przedstawicieli rządu i ministerstw, poprzez władze województwa zachodniopomorskiego a na samorządzie Świnoujścia kończąc.

Zastępczynię prezydenta zapytaliśmy również o ostatnie sprawy szeroko dyskutowane na internetowych komunikatorach dotyczące, wydatkowania znacznych środków z budżetu miasta na zakup elementów wyposażenia i dekoracji oddanego niedawno do użytkowania kompleksu sportowego Uznam Arena w Świnoujściu. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RP
RP 02.03.2021, 20:12
Opowiadają brednie, ze nie stać na sprzataczki do toalet publicznych, a na takie bzdety mają.
Tadek T.
Tadek T. 28.02.2021, 22:07
To co ta pani opowiada o basenie ją kompromituje. Naprawdę byłoby lepiej gdyby milczała bo są w mieście ludzie którzy znają się na pewnych rzeczach i słyszą te bzdury które Michalska opowiada.
Irena
Irena 27.02.2021, 15:43
To dobrze,ze mysli sie przyszlosciowo i stylowo zarazem...estetyka wzbogaca i wspomaga dobre samopoczucie....i warte jest swojej ceny .Malkontentow nic nie zadowoli...chyba,ze... kolejna "Biedronka" na nowo powstajacym komleksie handlowym przy ul.Wojska Polskiego...mam nadzieje,ze nie dojdzie do tego...swiat zakupow spozywczych nie konczy sie na "Biedronce"....chyba ,ze w Swinoujsciu.....okropnosc.
D
D 26.02.2021, 12:09
Oj Baśka co znowu namieszałeś jak zwykle robisz zadymę
Donice basenowe.
Donice basenowe. 24.02.2021, 21:21
Będzie krótko : w normalnym cywilizowanym kraju taki urzędnik jutro straciłby posadę ..w normalnym powtórzę. Absolutnie nie przeszkadza ni sztuka użytkowa itd... sednem jest to że środki zostały wydane w sposób nie właściwy , gdzie taką sofę spokojnie można kupić za 6-8 tyś ...a za ponad 30 tyś zrealizować inne ważne zadania dla Miasta .... o oszczędności za mech już nie wspomnę. Będzie tak : jutro 25.2 Pani Joanna na sesji zrobi show w temacie wyżej... oczywiście Pan Janusz powie swoje...do tematu na dniach powróci wiadomy portal... i będzie jak zawsze ! NIKT NIE PONIESIE ŻADNYCH KONSEKWENCJI. Pani Michalska zapomina o tym ,ze kasa na ten mebel pochodzi głównie z Naszych podatków.....Wstyd.
kola
kola 24.02.2021, 20:06
A ja napiszę tak - Miasta nie stać na dziadostwo! Kogo lub co miałem na myśli?
Miłka
Miłka 24.02.2021, 19:37
Ciekawa jestem czy taką kanapę za 40 tysiączków za swoje pieniądze kupiła by sobie do mieszkania p. Michalska a może skusiłaby się do wizjonerskiego kompletu i na chrobotka za 50 tysiączków?
esteta
esteta 24.02.2021, 19:00
I ma pani wiceprezydent problem zamiast cieszyć się z pięknego obiektu i jego dizajnerskiego wyposażenia Uznam Areny, musi sie teraz zawile tłumaczyć z zakupu kanapy, mchu i paproci.
Maciej z podwórka
Maciej z podwórka 24.02.2021, 17:25
Pani Michalska kiedy nie była jeszcze ważną personą w urzędzie to już wówczas potrafiła wyjść obronną ręką z różnych galimatiasów i zawirowań wokół wydawanych przez nią nietrafionych, wręcz złych decyzji. Kiedy została zastępczynią w tym lawiranctwie osiągnęła perfekcjonizm, do którego udało się jej "przekonać" nie tylko najbliższych współpracowników ale i samego żmurka, którego bezgraniczna wiara w nieomylność i w niepodważalne działania swojej zastępczyni, daje mu spokój i stabilność na zajmowanym stanowisku a pani Michalskiej rozwinięcie skrzydeł nieomylności w działaniach!
kk
kk 24.02.2021, 16:16
łaskawe państwo pozwoli pospólstwu oglądać w tv, a oni władza na miejscu i koniak i winko i zabawa
ol
ol 24.02.2021, 16:13
Naprawdę w covidzie nie ma innych wydatków niż fajerwerki za 500 000 czy 1mln złotych? Ta Pani jak chce sobie kanapę kupić to niech za swoje takie zakupy robi, a nie za nasze szaraków.

Pozostałe