Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

  • 01.03.2021, 14:32 (aktualizacja 01.03.2021, 15:13)
  • Leszek Wątkowski
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” ZTV Świnoujście
W poniedziałek, 1 marca br. o godzinie 13, obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” zostały upamiętnione, poprzez złożenie wiązanek kwiatów przez przedstawicieli samorządu, przewodniczącą Rady Miasta, sekretarza miasta oraz przedstawicieli zarządu powiatowego Prawo i Sprawiedliwość, na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy pomniku „Kwatera Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej”, gdzie 8 Flotylla Obrony Wybrzeża wystawiła posterunek honorowy.

Niestety trwająca pandemia koronawirusa, zmusiła organizatorów do bardzo skromnych obchodów Dnia Pamięci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pxp
pxp 02.03.2021, 08:19
Apele Smoleńskie już się skończyły???
Maniek
Maniek 01.03.2021, 23:12
Zauważyłem, że jakoś rodacy nie pałają ochotą na świętowanie dnia wyklętych. Świętują głównie pisowcy, którzy od wielu lat na nowo wraz z IPNowcami piszą historię najjaśniejszej na faktach dla nich dogodnych.

Pozostałe