Rozmowy na czasie…

  • 01.03.2021, 14:35 (aktualizacja 01.03.2021, 15:12)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie… ZTV Świnoujście
O kilku olbrzymich inwestycjach które prowadzone są obecnie na prawobrzeżu Świnoujścia, dokładnie o modernizacji Terminalu Promowego i przebudowie głównej ulicy 1 maja w dzielnicy Świnoujście – Karsibór.

O inwestycjach o  łącznej wartości ponad 221 milionów złotych rozmawialiśmy z zaproszonymi do programu gośćmi: Agnieszką Stój zastępcą prezesa Terminalu Promowego Świnoujście i b.radnym długoletnim mieszkańcem wyspy Karsibór Zdzisławem Merchelskim. Wymienione inwestycje po raz pierwszy prowadzone są w tak dużą skalę i w znacznym stopniu podniosą funkcjonalność miejsc po ich zakończeniu. Należy dodać, że inwestycje są znacznie rozszerzone co do ich wykonania i nie skupiają się jedynie do wyznaczonego miejsca, bo prowadzone są kompleksowo na dużej przestrzeni. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sąsiad
Sąsiad 02.03.2021, 08:54
Oboje merytorycznie i bez cienia agresji co w dzisiejszych czasach jest raczej rzadkie.
U.H.
U.H. 02.03.2021, 08:24
Wiedziałem, że kogoś konkretnego brakuje teraz w radzie miejskiej, to był pan Marchelski! Potrafiący skutecznie zabiegać o sprawy rozwoju Karsiborza!

Pozostałe