Powstało centrum dowodzenia świnoujską oświatą…

  • 01.03.2021, 14:41 (aktualizacja 01.03.2021, 15:12)
  • Leszek Wątkowski
Powstało centrum dowodzenia świnoujską oświatą… ZTV Świnoujście
W wielu miastach w kraju już są i działają, natomiast w Świnoujściu rozpoczynają dopiero przecierać nowe drogi i możliwości w oświacie.

Po wielu latach pracy w świnoujskich szkołach i przedszkolach na stanowisku księgowych, od poniedziałku, 1 marca br. 16 pań do pracy przychodzić będzie pod jeden adres – do budynku głównego Urzędu Miasta przy ulicy Wojska Polskiego 1. Zgodnie z przyjętymi założeniami i reorganizacją powołana została samodzielna jednostka pod nazwą Centrum Usług Wspólnych. W pierwszym dniu pracy CUW z paniami księgowymi spotkał się prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, jego zastępca Paweł Sujka i naczelnik Wydziału Edukacji Edyta Tomaszek. Prezydent w kilku zdaniach powiedział czego spodziewa się po działalności nowej jednostki i jakie najważniejsze zadania będą przez CUW realizowane. Dyrektorem jednostki kierować będzie Joanna Zduńczyk, natomiast główną księgową została Wiesława Lala. Na początku panie księgowe mają pod górkę, bo zajmować będą pomieszczenia biurowe znajdujące się na trzecim piętrze w urzędzie miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ulepszacz
Ulepszacz 01.03.2021, 19:42
Panie Prezydencie, to teraz czas na powołanie Centrum Usług Woźnych które wyparte powoli zostają przez montaż dzwonków sterowanych zdalnie a następnie pomyśleć o Centrum Usług Sprzątaczek, przecież można powołać lotną grupę sprzątającą szkolne powierzchnie płaskie.

Pozostałe