Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny

  • 12.03.2021, 16:22 (aktualizacja 13.03.2021, 11:36)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Samorządowy Program Informacyjny ZTV Nowogard
Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, samorząd Nowogardu pracuje na tzw. pełnych obrotach. Przecież ani miasta ani też 37 podległych sołectw nie da się wyłączyć z realizacji codziennych obowiązków i zaplanowanych zadań

Prowadzone są rozpoczęte inwestycje, myślimy również o nowych, jednocześnie składając nowe wnioski o pozyskiwanie środków do ich realizacji. Krótko sprawy ujmując: budujemy, remontujemy, projektujemy i spełniamy obietnice dane mieszkańcom – tak w telegraficznym skrócie działa samorząd Nowogardu, którym od wielu lat kieruje burmistrz Robert Czapla. Więcej dowiemy się z Samorządowego Programu Informacyjnego, na który serdecznie zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nowogardzian
Nowogardzian 14.03.2021, 10:49
Mieszkańcy Nowogardu i okolic mają szczęście, lub dobrze zainwestowali w wyborach w osobę Burmistrza Roberta Czapli, który od wielu lat konsekwentnie rozwija miasto i region (sołectwa) Wsłu***e się w głosy mieszkańców i zdobywa fundusze na realizację pomysłów. To, że ma takich a nie innych radnych uprawiających prywatę i bliżej niezrozumiałą politykę, to już inna kwestia. Liczy się skuteczność Pana Burmistrza i poparcie większości mieszkańców, której zapewne Mu nie brakuje.
Drogosz
Drogosz 12.03.2021, 20:06
Konkretnie i na temat. Trzeba wiedzieć jak sprzedać dobre działania które robi dla mieszkańców miasto, pan burmistrz robi to bardzo przejrzyście.
Mieszkanka Helena
Mieszkanka Helena 12.03.2021, 19:53
Cieszę się, że obok prezydenta ze Świnoujścia i burmistrza Goleniowa, burmistrz Nowogardu zdecydował się również na ten kontakt z mieszkańcami. Teraz mam wiadomości bezpośrednio od Pana Burmistrza Czapli, nie muszę słuchać na mieście plotek i innych wydumanych rzeczy od "wszystko wiedzących" Bardzo dobrze Pan Burmistrz wychodzi w tych programach bo jest komunikatywny! Życzę Panu dużo dobrego! - Helena (dane do wiadomości redakcji)

Pozostałe