Rozmowy na czasie

  • 15.03.2021, 14:09 (aktualizacja 15.03.2021, 14:24)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie ZTV Świnoujście
Mija rok, od kiedy dowiedzieliśmy się o zagrożeniu związanym z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa. Wszyscy zaopatrywaliśmy się w maseczki, niejednokrotnie szyte chałupniczo, poszukiwany był spirytus do odkażania i gumowe rękawiczki. Atrybutem pierwszych dni był wykupowany w dużych ilościach... papier toaletowy.

Wchodziły też pierwsze zakazy i nakazy, zamykane były firmy, instytucje i szkoły. Na wszystkich padł blady strach, wiele pytań dotyczących azjatyckiej zarazy pozostawało bez odpowiedzi. Szpitale wprowadziły bezwzględne zakazy odwiedzin i zaczęły przekształcać się w prawdziwe medyczne twierdze. Wszyscy poznawaliśmy dotąd nieznane nam określenia jak: respirator, koronawirus, szpital jednoimienny i oczekiwaliśmy każdego dnia na wieści dotyczące skutecznej szczepionki. Po roku przyzwyczailiśmy się do życia z COVIDEM. Zaczynają drażnić obostrzenia, tęsknimy do normalności z przed 2019 roku i ciągle zadajemy pytanie - kiedy i czy pokonamy tę zarazę? Do dyskusji, nie tylko o pandemii zaprosiliśmy radnych Rady Miasta – Magdalenę Ilczuk – Wybieram Świnoujście i Jacka Jurkiewicza – PiS. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
a
a 17.03.2021, 09:33
pitu pitu
bankier
bankier 16.03.2021, 08:38
Z całym szacunkiem pani radna, ale rocznie z budżetu miasta, czyli naszych podatków tzw. diety zamykają się kwotą blisko 500 tysięcy złotych! a to już nie jest mała kwota, przez pięcioletnią kadencję to już jest trochę grosza, jako dodatek do zasadniczej pensji. Są też i tacy radni, którzy pobierają emeryturę do tego pracują zawodowo i pobierają nieopodatkowaną "dietę" za obecność na sesjach rady miejskiej
ekonom
ekonom 16.03.2021, 11:27
Bankierze Ameryki nie odkryłeś że diety są pobierane z naszych podatków tak jak i z podatków radnych , wszystkie wydatki miasta pochodzą z podatków więc do czego zmierza Twój wywód?

Pozostałe