Nowogard. Zmiana kadrowa w ratuszu

  • 15.03.2021, 14:19 (aktualizacja 15.03.2021, 15:18)
  • Leszek Wątkowski
Nowogard. Zmiana kadrowa w ratuszu ZTV Nowogard
W piątek, 12 marca br. w sali ratusza Urzędu Miasta i Gminy Nowogard, odbyła się konferencja prasowa na której burmistrz Nowogardu Robert Czapla przekazał informację o zmianie kadrowej na stanowisku zastępcy burmistrza.

Rezygnację ze stanowiska zastępy burmistrza złożył pełniący tę funkcję od wielu lat Krzysztof Kolibski, który skorzystał z otrzymanej propozycji, złożonej przez jedną z rozwijających się w okolicy dużych firm logistycznych. Burmistrz Nowogardu Robert Czapla, w pozytywnych słowach nakreślił wieloletnią współpracę i wzorowe wykonywanie powierzonych zadań ze strony żegnającego się z ratuszem i samorządem zastępcy. Jednocześnie podpisał dokument powołujący na to stanowisko nowego zastępcę - Jacka Rafińskiego, radnego obecnej kadencji, członka SLD, który od lat związany jest z różnymi instytucjami publicznymi i czynnie pracował jako radny w rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw i problemów mieszkańców gminy. Miejsce w Radzie Miejskiej Nowogardu po radnym Jacku Rafińskim zajmie kolejna z listy wyborczej osoba, którą jest Jolanta Bednarek dotychczasowa sołtys Strzelewa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe