Z archiwum Telewizji - 27.03.2009 rok - Kto przeszkadzał w budowie tunelu?

  • 24.03.2021, 14:32 (aktualizacja 24.03.2021, 16:15)
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum Telewizji - 27.03.2009 rok - Kto przeszkadzał w budowie tunelu? ZTV Świnoujście
Dziś z naszego telewizyjnego archiwum, przypominamy fragment Samorządowego Programu Informacyjnego Telewizji Świnoujście.

12 lat temu w  SPI  m.in. prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, mówi o ostatnich działaniach lokalnego wydawcy tygodnika, w którym ten krytykuje dotychczasowe działania samorządu i osobiście prezydenta miasta w sprawach związanych z budową tunelu w Świnoujściu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mietek
mietek 25.03.2021, 08:45
po 10 latach prezydent żmurkiewicz w spadku po lokalnym bohaterze i tropicielu miejskich afer otrzymał innych sygnalistów, którzy z zapałem, wypełniają jego linię programową b.żółtego tygodnika
Jarosław
Jarosław 24.03.2021, 22:06
Bardzo oględnie rzecz ujmując, Możejko to był taki szczwany lisek. Chyba nigdy nie miał prawdziwych i oddanych mu przyjaciół, zazwyczaj we wszystkim widział podstęp. Intrygi i gierki były jego codziennymi działaniami. Do tego zawsze starał się jawić jako jedyny sprawiedliwy do tego nieomylny w swoich osądach który we wszystkich podejmowanych działaniach miał rację, do tego robił wokół siebie dużo zamieszania. Nie lubił mówić o sobie, wszystkie ogólnodostępne informacje o p. Możejce rozpoczynają się od roku 1980. Dla mnie nie był i nie będzie osobą godną uwagi.
baczny obserwator
baczny obserwator 24.03.2021, 21:22
Czas pokazał że Żmurkiewicz miał rację , iluzja w wykonaniu jego oponenta Możejki była tylko wielkim oszustwiem, Gdzie podziały się pieniądze za cegiełki które kupili nasi mieszka
ńcy gdzie 1 mln. zł wydany na budowę tunelu, jak czują się CI którzy uwierzyli Możejce. Pamiętacie jak przed kolejnymi wyborami w 2006r kopał tunel wraz z ojcem mecenasa Giertycha w strugach deszczu wmawiając nam że budujemy tunel.
Edgard
Edgard 24.03.2021, 17:57
Jak pamiętam była to odwieczna wojna tych dwóch panów o wszystko co tylko miało związek z miastem i sposobem realizacji zadań. Wyspa dla nich była ciągle za mała, teraz jest luźniej, tyle tylko, że ten drugi bronić się już nie może.

Pozostałe