Przed sesją...

  • 24.03.2021, 14:42 (aktualizacja 24.03.2021, 16:17)
  • Leszek Wątkowski
Przed sesją... ZTV Świnoujście
W najbliższy czwartek, 25 marca br. na godzinę 9. radna Elżbieta Jabłońska przewodnicząca Rady Miasta Świnoujścia zwołuje XLIV sesję Rady Miasta. Sesja jak i poprzednie prowadzona będzie w tzw. trybie zdalnym. Projekt porządku obrad przewiduje 12 punktów do realizacji w tym, przyjęcie 5 uchwał.

W przeddzień sesji, w środę 24 marca br. opinie i wnioski wypracowały stałe Komisje Rady Miasta - Komisja Gospodarki i Budżetu, Komisja Gospodarki Morskiej, Komisja Uzdrowiskowa i Rozwoju Turystyki oraz Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta. Zainteresowani mieszkańcy przebiegiem sesji mogą śledzić bezpośrednią transmisję z obrad na stronie Internetowej miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe