Burmistrz Robert Czapla otworzył nowe biuro Nowogardzkiego Forum Organizacji Pozarządowych

  • 29.03.2021, 12:11 (aktualizacja 29.03.2021, 12:38)
  • Paweł Botarski / www.nowogard.pl
Burmistrz Robert Czapla otworzył nowe biuro Nowogardzkiego Forum Organizacji Pozarządowych www.nowogard.pl
Nowego, znacznie większego niż do tej pory i dobrze wyposażonego biura doczekało się Nowogardzkie Forum Organizacji Pozarządowych. W miniony piątek oficjalnie w budynku przy ul. Wojska Polskiego 3 otworzył je burmistrz Nowogardu Robert Czapla wraz z szefem NFOP Mieczysławem Cedro. Ten ostatni nie krył zadowolenia z przeprowadzki, mówił zresztą, że to jakby przesiąść się ze starego trabanta do mercedesa

- Pięknie to wygląda, dziękujemy za całą dotychczasową pomoc. Zapraszamy więc do współpracy wszystkie organizacje pozarządowe i wszystkich ludzi z inicjatywą, którzy czują potrzebę samorealizacji w naszym sektorze - mówił M. Cedro.

Celem NFOP jest wspieranie kilkudziesięciu organizacji pozarządowych z terenu gminy Nowogard poprzez promowanie, pomoc i doradztwo w programach, konkursach oraz pozyskiwaniu funduszy ze źródeł zewnętrznych. Biuro prowadzi Pani Magdalena Rogojsza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Botarski / www.nowogard.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe