Earth Hour 2021. Zgasły światła przy Portowej!

  • 29.03.2021, 12:18 (aktualizacja 29.03.2021, 13:28)
  • Maciej Dura-Pomarański Dział Promocji i Organizacji Imprez
Earth Hour 2021. Zgasły światła przy Portowej!   Marek Tepliński screen filmu "Earth Hour, MDK Stargard 2021"
Do światowej akcji "Earth Hour" dołączył Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie. Na godzinę zgasły iluminacje całego budynku i okolic "stargardzkich plant" a na minutę rozświetliły się zielone race symbolizujące troskę o planetę.

Godzina dla Ziemi WWF to jedna z największych akcji ekologicznych na świecie. Od 14 lat w marcu na godzinę gasną światła na znak solidarności z Ziemią. Światła gasną w prywatnych domach, instytucjach i publicznych budynkach. Do akcji dołącza 180 państw z siedmiu kontynentów i miliony ludzi, którym los planety nie jest obojętny.

 

Z uwagi na pandemię koronawirusa, tegoroczna akcja odbyła się online. Godzina dla Ziemi to akcja, która ma zaszczepić w nas potrzebę ekologicznego myślenia i troski o dobro naszej planety. W Polsce inicjatywa co roku poświęcana jest innemu tematowi wymagającemu pilnej interwencji. W tym roku jest to ochrona Morza Bałtyckiego.

 

 

 

Nagranie przedstawia akcję na całym świecie a w połowie filmu już Stargard.

Napisy, źródła i wszelkie opisy autorów muzyki są już zamieszczone w źródle podczas filmu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maciej Dura-Pomarański Dział Promocji i Organizacji Imprez

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe