Temat Tygodnia – środa, 31 marca br.

  • 31.03.2021, 11:44 (aktualizacja 31.03.2021, 16:50)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 31 marca br. ZTV Świnoujście
We wszystkich rządowych obostrzeniach wynikających z koronawirusa, obok biur turystycznych, szeroko pojętej branży turystycznej i gastronomicznej od blisko roku bez pracy pozostają zawodowi przewodnicy turystyczni. Którzy do dziś nie zostali zauważeni przez rządowych decydentów...

W programie Temat Tygodnia dotarliśmy do jednego z bardzo popularnych przedstawicieli tego zawodu, czy raczej pasji - świnoujścianina Wrzesława Mechło. Od ponad 40 lat wytyczonymi najciekawszymi szlakami turystycznymi, siecią muzeów i niezapomnianych wycieczek zajmował się nasz gość. Dobrze poznał każdą ścieżkę w Niemczech, Skandynawii, Bałkanach i Gruzji  wiodącą do najciekawszych miejsc  i przeprowadził nią tysiące turystów. Jak blisko roczna nieobecność na wycieczkowych szlakach spowodowaną pandemią wpływa na kondycję informacyjną przewodnika? Na ile światowy koronawirus pokrzyżował przewodnikom plany?  Czy jest szansa powrotu przewodników turystycznych na tegoroczne trasy wakacyjnych wypraw? Między innymi na te pytania odpowiada nasz gość Wrzesław Mechło. Zapraszamy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
D.K.
D.K. 31.03.2021, 21:35
Miło widzieć i słyszeć. Pozdrawiam panie Wrzesławie :)
observer
observer 31.03.2021, 20:23
Przewodnicy to pikuś, rząd pisowski "zapomniał" o innych bardzo poważnych sprawach i zachowuje się w tym wszystkim niczym słoń w składzie porcelany!

Pozostałe