Samorządowy Program Informacyjny

  • 04.04.2021, 15:00 (aktualizacja 06.04.2021, 11:33)
  • Leszek Wątkowski
Samorządowy Program Informacyjny ZTV Świnoujście
Zapewne wszyscy Mieszkańcy, którzy od wielu już lat cenią sobie spotkania z gospodarzem miasta Januszem Żmurkiewiczem - prezydentem Świnoujścia, zapewne znajdą kilkadziesiąt minut by więcej dowiedzieć się o różnych ważnych decyzjach.

Prezydent w programie podsumowującym miniony miesiąc, szczególne sporo czasu poświęcił inwestycjom które realizowane są, względnie za chwilę się rozpoczną na wyspach. Większość z nich realizowanych jest z myślą usprawnień komunikacyjnych związanych z budującym się tunelem drogowym pod Świną. Nie brakuje też i osobistych refleksji prezydenta, skierowanych do nielicznej grupy mieszkańców, którym żadne działania samorządu dotyczące rozwoju miasta się nie podobają.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Wątkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Były wyborca PJŻ
Były wyborca PJŻ 13.04.2021, 12:04
Odstawmy tego człowieka od władzy , 3.lata temu popełniłem totalny błąd oddając glos na jego nazwsko,ale za 2 lata juz tego nie zrobię...i nawet jak bedzie podobna sytuacja mimo niechęci do Agatowskiej - oddam jej swój głos.
Nie dajmy sie nabrać, to miasto wytraca swój potencjał , zero umiejętności przyjmowania krytyki.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.04.2021, 16:30
masz rację agatowska to paszczowo potrafi dużo robić i na tym jej robota teoretycznie się kończy:))
Stanisław Jaworski
Stanisław Jaworski 13.04.2021, 15:23
I jak zwykle żadnych konkretów, tylko NIE, bo NIE!
O jaki potencjał miasta chodzi? Czyżby Świnoujście się nie rozwijało? Czyżby nie były realizowane inwestycje? - Nie piszę tego jako obronę Żmurkiewicza, tylko tak uczciwie, jako mieszkaniec Świnoujścia od ponad 50 lat chciałbym po prostu wiedzieć
mieszkaniec
mieszkaniec 07.04.2021, 19:44
Rozpaczliwy bełkot znowu ataki jak nie na Agatowską to na PO. A ja tam wierzę, ze może być inaczej i już więcej na Zmurkiewicza nie zagłosuję. Niech będzie dużo kandydatów i niech coś mieszkańcom proponują. 18 lat wystarczy i potrzebne świeże powietrze.
Nico
Nico 06.04.2021, 08:26
Czy są jeszcze ważniejsze tematy jak COVID i budowa tunelu?
Irena
Irena 06.04.2021, 20:19
Wlasnie byly poruszane inne tematy.....!!! Nalezy wpierw zapoznac sie z wypowiedzia....a dopiero zajac merytoryczne stanowisko.....Panie NICO tylko i wylacznie mozliwa jest taka kolejnosc....

Pozostałe